Sākas pieteikšanās Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu dienai

10. Marts, 2017
        

Lattelecom Rīgas maratona divu dienu programmu arī šogad atklās Rimi Bērnu diena, jau tradicionāli piedāvājot skriešanas piedzīvojumu izbaudīt arī pašiem mazākajiem skrējējiem un ģimenēm. No šodienas Lattelecom Rīgas maratona mājaslapā sākas reģistrācija Rimi Bērnu dienas skrējieniem. Ņemot vērā lielo interesi citos gados, arī šogad Rimi bērnu dienas reģistrācija tiks pārtraukta, sasniedzot maksimālo 7 000 dalībnieku skaita limitu īsajās 300m un 600m garajās distancēs. Savukārt 3,6 km garajam Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienam ar laika kontroli šogad būs iespējams reģistrēties līdz pat 3 000 dalībnieku limita sasniegšanai.

13. maijā Rimi Bērnu dienas skrējieni 11. novembra krastmalā sāksies jau plkst. 10.00, aicinot uz kārtīgu izskriešanos un izzinošām aktivitātēm gados jaunos skrējējus līdz 12 gadu vecumam. Šogad skriešanas trases 11. novembra krastmalā tiks iekārtotas vēl centrālāk, bērniem pēc izvēles piedāvājot divas trases – 300m vai 600m. Visās skriešanas un paralēli notiekošajās izzinošajās aktivitātēs dalībniekiem būs iespējams iesaistīties visas dienas garumā no plkst. 10.00 – 14.00. Dalība Rimi Bērnu dienas skrējienos un aktivitātēs, izņemot Ģimeņu skrējienu, ir bez maksas. Taču dalībnieki tiek aicināti pieteikties laicīgi, jo dalībnieku limits aktivitātēm 11. novembra krastmalā būs 7 000 dalībnieku, savukārt Ģimeņu skrējienam 3 000 dalībnieku.

Savukārt plkst. 14.00 tiks dots starts Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienam – 3,6 km distancei Rīgas centrā ar startu un finišu 11. novembra krastmalā. Dalības maksa par vienu skrējēju ir 4,00-5,00 EUR, atkarībā no pieteikto dalībnieku skaita. Ģimeņu skrējienā aicināti piedalīties visa vecuma bērni bez vecuma ierobežojuma kopā ar ģimeni, radiem vai draugiem. Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienā tiks veikta arī laika kontrole un pēc skrējiena visiem dalībniekiem būs pieejamas ne tikai finišētāju medaļas un somiņas ar spēcinošiem našķiem, bet mājas lapā būs pieejams arī diploms ar rezultātu.

Rimi Bērnu dienas tradīcija aizsākās 2013. gadā kā pavisam neliela aktivitāte vecākiem ar bērniem. Šo gadu laikā Rimi Bērnu dienas popularitāte ir ievērojami augusi, vislielāko dalībnieku skaitu sasniedzot pērn 2016. gadā, kad uz dažādām skriešanas aktivitātēm, spītējot laika apstākļiem, pulcējās jau vairāk par 8 000 dalībnieku. Sagaidāms, ka šogad skriešanas un izzinošo aktivitāšu programma un pasākuma popularitāte tikai augs, ļaujot 13.maijā pasākumā iesaistīties jau kopā 10 000 jauno skrējēju un viņu ģimenēm.

Reģistrācija Rimi Bērnu dienai

Rimi Bērnu dienas visām distancēm iespējams reģistrēties Lattelecom Rīgas maratona mājas lapā www.lattelecomrigasmaratons.lv sadaļā Rimi Bērnu diena. Bērnus pasākumam jāpiesaka pieaugušajiem, kas 13. maijā plāno piedalīties un varēs uzraudzīt bērnu Rimi Bērnu dienas skrējienos.

Starta numurus visām mini distancēm, kas norisināsies bez laika kontroles, reģistrēto dalībnieku vecāki un ģimenes locekļi no 20. aprīļa līdz 12. maijam, uzrādot reģistrācijas brīdī saņemto apstiprinājuma vēstuli, varēs izņemt reģistrācijas brīdī izvēlētajā Rimi veikalā (Rīgā, Ogrē vai Salaspilī), kā arī Lattelecom Rīgas maratona EXPO 12 - 13. maijā. Ģimeņu skrējiena starta numuri būs aprīkoti ar īpašu laiku mērīšanas čipu, tādēļ tos izņemt būs iespējams tikai Lattelecom Rīgas maratona EXPO no 12. maija līdz 13. maija plkst. 14.00.

Par Rimi Bērnu dienu:

Lattelecom Rīgas maratona Rimi bērnu dienas tradīcija tika aizsākta 2013. gadā, dienu pirms galvenajiem startiem, aicinot uz simboliskiem skrējieniem pašus mazākos dalībniekus. 2015. gadā skrējieni pirmo reizi notika 11. novembra krastmalā, kopā pulcējot 7 400 dalībnieku līdz 12 gadu vecumam, bet jau 2016. gadā dalībnieku skaits sniedzās pāri 8 000, Rimi Bērnu dienai nostiprinoties kā lielākajam bērnu skriešanas notikumam Baltijas valstīs. Rimi Bērnu dienas patrons un galvenais atbalstītājs ir Rimi Latvia.

Par Lattelecom Rīgas maratonu:
Maratons Rīgas pilsētā notiek kopš 1991. gada. Nākamais Lattelecom Rīgas maratons notiks 2017. gada 13. - 14. maijā. 2016. gadā pasākums pulcēja 33 tūkstošus dalībnieku no 65 pasaules valstīm. Pasākums ir saņēmis prestižo Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) Bronzas kvalifikācijas zīmi (Bronze Label). Maratonu kopš 2007. gada sadarbībā ar Rīgas domi rīko aģentūra NECom. Galvenais partneris – Lattelecom, oficiālais partneris – Rimi, sponsori – adidas, WESS Motors Toyota, Sportland. Partneri – Live Riga, 360TV, LNT, Delfi, izdevniecība Santa, Picture Agency, StarFM, Capital Clinic Riga, dabīgais minerālūdens Mangaļi, Mēness aptieka, Herkuless, Isostar, Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel, Hansgrohe, LSFP, LVS, VSK Noskrien, 1188, Klotiņi & Serģis, Sporta Laboratorija un citi.
 


Populārākie raksti