Sākas pieteikšanās Tet Rīgas maratona Rimi Bērnu dienai

06. Marts, 2019
Tet Rīgas maratona divu dienu programmu arī šogad atklās Rimi Bērnu diena, piedāvājot skriešanas piedzīvojumu izbaudīt arī pašiem mazākajiem skrējējiem un ģimenēm. 

No šodienas Tet Rīgas maratona mājaslapā sākas reģistrācija Rimi Bērnu dienas skrējieniem. Sagaidāms, ka kopā šogad 18. maijā skriešanas priekus varēs izbaudīt līdz pat 13 000 mazo skrējēju, izvēloties saviem spēkiem piemērotāko distanci – Mazie, 200 m, 400 m vai 4,2 km garo Ģimeņu skrējienu.

Rimi Bērnu dienu atklās Ģimeņu skrējiens ar 4,2 km garu trasi pašā Rīgas centrā. Trases maršruts sestdienas rītā vedīs pāri Vanšu tiltam, gar Brīvības pieminekli un uz finiša taisni cauri Vecrīgai. Ģimeņu skrējienā aicināti piedalīties visa vecuma bērni bez vecuma ierobežojuma kopā ar ģimeni, radiem vai draugiem. Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienā tiks veikta arī laika kontrole un pēc skrējiena visiem dalībniekiem būs pieejamas ne tikai finišētāju medaļas un somiņas ar spēcinošiem našķiem, bet mājas lapā būs pieejams arī diploms ar rezultātu.

"Šogad Rimi Bērnu diena notiks zem saukļa Skrienu Labākai dzīvei, jo tas ir viens no mūsu uzdevumiem – jau no mazotnes mācīt bērniem izpratni par to, ka kustības ir neatņemama sastāvdaļa no veselīgas un harmoniskas ikdienas. Tieši tāpat kā veselīgs uzturs un emocionālā labsajūta," stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa. 

Tūlīt pēc Ģimeņu skrējiena starti tiks doti Rimi Bērnu dienas mazajām trasītēm un aktivitātēm. No plkst. 11.00 uz kārtīgu izskriešanos un sportiskām aktivitātēm tiek aicināti jaunie skrējēji līdz 12 gadu vecumam. Šogad skriešanas trasītes 11. novembra krastmalā plānotas 200 m un 400 m garumā, bet paši mazākie bērni līdz 3 gadu vecumam ir aicināti uz šķēršļu trasīti Mazie. Arī šogad organizatori būs parūpējušies, lai gados mazākie skrējēji skriešanas trasēs varētu doties pieaugušo pavadībā. Paralēli skriešanas trasītēm visas dienas garumā 11. novembra krastmalā visu vecumu dalībniekiem būs iespējams iesaistīties radošās un izzinošās aktivitātēs.

Dalība Rimi Bērnu dienas skrējienos un aktivitātēs, izņemot Ģimeņu skrējienu, ir bez maksas. Dalības maksa Ģimeņu skrējienā par vienu skrējēju ir 4,00-5,00 EUR, atkarībā no pieteikto dalībnieku skaita. Taču dalībnieki tiek aicināti pieteikties laicīgi, jo dalībnieku limits aktivitātēm 11. novembra krastmalā būs 13 000 dalībnieku, savukārt Ģimeņu skrējienam 5 000 dalībnieku. 

Rimi Bērnu dienas tradīcija aizsākās 2013. gadā kā pavisam neliela aktivitāte vecākiem ar bērniem. Šo gadu laikā Rimi Bērnu dienas popularitāte ir ievērojami augusi, vislielāko dalībnieku skaitu sasniedzot pērn 2018. gadā, kad uz dažādām skriešanas aktivitātēm pulcējās jau 12 000 dalībnieku. Sagaidāms, ka šogad pasākuma popularitāte tikai augs, ļaujot 18. maijā pasākumā iesaistīties jau vismaz 13 000 jauno skrējēju un viņu ģimenēm.

Reģistrācija Rimi Bērnu dienai
Rimi Bērnu dienas visām distancēm iespējams reģistrēties Tet Rīgas maratona mājaslapā www.tetrigasmaratons.lv sadaļā Rimi Bērnu diena. Bērnus pasākumam jāpiesaka pieaugušajiem, kas 18. maijā plāno piedalīties un varēs uzraudzīt bērnu Rimi Bērnu dienas skrējienos un aktivitātēs.

Starta numurus visām mazajām trasītēm, kas norisināsies bez laika kontroles, reģistrēto dalībnieku vecāki un ģimenes locekļi no 3. līdz 17. maijam, uzrādot reģistrācijas brīdī saņemto apstiprinājuma vēstuli, varēs izņemt reģistrācijas brīdī izvēlētajā Rimi veikalā vai Tet Rīgas maratona EXPO 17. maijā. Piesakoties vecāki tiek aicināti pārdomāti izvēlēties sev ērtāko mazo distanču starta numura saņemšanas vietu, jo starta numurus varēs izņemt tikai izvēlētajā Rimi. Taču šogad to būs iespējams izdarīt 10 Rimi veikalu Info stendos. Savukārt Ģimeņu skrējiena starta numuri būs aprīkoti ar īpašu laiku mērīšanas čipu, tādēļ tos izņemt būs iespējams tikai Tet Rīgas maratona EXPO 18. maijā.
 


Populārākie raksti