Sākas starta numuru izņemšana Rimi Rīgas maratona Bērnu dienai

28. Septembris, 2020
Rimi Rīgas maratona nedēļas nogali 10. oktobrī pie Brīvības pieminekļa atklās Bērnu diena, ļaujot kustību prieku piedzīvot pašiem mazākajiem pasākuma dalībniekiem un ģimenēm .

No šodienas Bērnu dienas starta numurus mazajās 200 un 400m distancēs iespējams izņemt t/c Alfa, t/c Spice un Pulkveža Brieža ielas Rimi veikalu informācijas centrā. Organizatori aicina vecākus pievērst uzmanību starta intervālam uz numura, jo ierašanās norādītajā laikā šogad ir obligāts nosacījums. Rimi Rīgas maratona Bērnu dienu noslēgs 4,2 km garais Ģimeņu skrējiens ar startu plkst. 15.00 pie Brīvības pieminekļa.

"Esam apņēmības pilni noorganizēt drošu Bērnu dienu, maksimāli ierobežojot Covid-19 riskus un ievērojot SPKC ieteiktos  drošības pasākumus. Tieši tāpēc mazajās distancēs esam uz starta numuriem norādījuši precīzu laika intervālu, kurā bērnam ar vecākiem jādodas trasē. Un tā ir obligāta prasība – doties trasē norādītajā laikā –, lai mēs varētu minimizēt pulcēšanās riskus. Esam atcēluši visas ārpus trašu aktivitātes un izklaides, kas veicina drūzmēšanos un kopā būšanu,” maratona direktors Aigars Nords stāsta par Covid-19 risku ierobežošanu.

No šodienas, 28. septembra līdz 10. oktobrim Bērnu dienas starta numurus iespējams izņemt t/c Alfa, t/c Spice un Pulkveža Brieža ielas 33a Rimi veikalu informācijas centrā. Savukārt Ģimeņu skrējiena starta numuri būs aprīkoti ar īpašu laiku mērīšanas čipu, tādēļ tie tāpat kā maratona dienas numurus tiks piegādāti ar maratona oficiālā kurjerpasta DPD starpniecību. Ģimeņu skrējiena dalībnieki savus numurus varēs saņemt izvēlētajā DPD Pickup punktā – vēlamo DPD Pickup punktu, aizpildot anketu, Ģimeņu skrējiena dalībniekiem iespējams norādīt līdz 30. septembrim (sīkāka info mājaslapā).

Mazās trasītes – Happy mazuļiem, 200 m un 400 m – 10.oktobrī darbosies no plkst. 10.00-14.00 ar starta principu: kā nāc, tā dodies trasē. Happy Mazuļiem trasīte būs izvietota Brīvības pieminekļa laukumā, savukārt 200 m trasīte būs no Brīvības pieminekļa pa labi ar finišu pie Latvijas Nacionālā operas, kamēr 400 m trase pieminekļa otrajā pusē – ar finišu Bastejkalna pakājē. Visi mazo distanču dalībnieki finišā saņems piemiņas medaļu un Cido suliņu, mazākie dalībnieki tiks vēl pie dāvanu maisiņa no bērnu higiēnas preču zīmola Happy. Happy arī nodrošinās jaunajām māmiņām un tētiem mazuļu pārtīšanas zonu netālu no Happy mazuļiem trasītes.

Bērnu dienu noslēgs 4,2 km garais Ģimeņu skrējiens ar startu pie Brīvības pieminekļa plkst. 15.00. Bērnu dienas Ģimeņu skrējienā tiks veikta laika kontrole un pēc skrējiena visiem dalībniekiem būs pieejamas finišētāju medaļas un Mangaļi minerālūdens, kā arī diploms ar rezultātu maratona mājaslapā.

Reģistrēties Bērnu dienai iespējams vēl trīs dienas līdz 30. septembrim. Dalība Bērnu dienas 200 m, 400 m un Happy mazuļiem trasītēs ir bez maksas, savukārt dalības maksa Ģimeņu skrējienā ir 5 EUR par vienu skrējēju.


Populārākie raksti