Sākusies reģistrēšanās nākamā gada Lattelecom Rīgas maratonam

14. Septembris, 2016
   

13.septembrī ir sākusies reģistrācija vienam no lielākajiem ikgadējiem sporta pasākumiem – Lattelecom Rīgas maratonam, kas norisināsies nākamā gada 13. un 14.maijā. Jau vairākus gadus maratonu atbalsta un īpašus skriešanas svētkus bērniem un ģimenēm dienu pirms garo distanču skrējēju startiem organizē Rimi.

Pieteikšanās 2017.gada skrējieniem tika atklāta ar īpašu Apņemšanās dienu pie Brīvības pieminekļa. Skriešanas entuziastus un ikvienu aktīva dzīvesveida piekritēju maratona organizatori aicināja jauno sezonu sākt ar mērķa nospraušanu, simboliskā foto pie Brīvības pieminekļa iemūžinot sevi un 2017.gada sapņu distanci. Ikvienam, kas Apņemšanās dienā reģistrējās skrējienam, tika dāvāta iespēja izvēlēties savu vēlamo starta numuru. Lai uzmundrinātu skrējējus, Apņemšanās dienā aktīvi piedalījās arī Rimi bērnu dienas vēstnesis Justs kopā ar Rimi Ābolu, Brokoli un Burkānu, iedvesmojot gan lielus, gan mazus skrējējus.

Atgādinām, ka reģistrācija nākamā gada skrējienam tradicionāli sākās astoņus mēnešus līdz maratonam, dodot dalībniekiem pietiekami daudz laika, lai pienācīgi sagatavotos distancei. 2017.gadā skrējējiem būs pieejama gan klasiskā 42,195 kilometru maratona distance, gan citas distances – pusmaratons, 10 kilometru, 6 kilometru, kā arī 3,6 kilometru garais Ģimeņu skrējiens Rimi bērnu dienas ietvaros un pašiem mazākajiem veltītās Rimi Bērnu dienas skriešanas distances.


Populārākie raksti

Piedalies Lielajā talkā!
14. Aprīlis, 2024