Salaspilī atvērts pirmais Rimi hipermārkets

01. Novembris, 2012

Šodien, 1. novembrī, Skolas ielā 4e, durvis vēris pirmais Rimi tirdzniecības centrs Salaspilī, un tā izveidē ieguldīti aptuveni 3,8 miljoni latu. Tajā līdz ar enkurnomnieku – Rimi hipermārketu – pieejamas vairāk nekā 10 tirdzniecības vietas, kas pircējiem nodrošinās plašu preču un pakalpojumu klāstu. Tirdzniecības centra kopējā platība ir 3700 m², no kuras aptuveni 2700 m² aizņem mājīgās Rimi hipermārketa telpas kopā ar noliktavu.

“Mēs aktīvi turpinām paplašināt savu veikalu tīklu, un šis jau būs 20 Rimi hipermārkets Latvijā, par ko esam neizsakāmi gandarīti. Jauna lielveikala izveide Salaspilī ir nozīmīgs solis ne tikai mūsu, bet arī visas pilsētas attīstībā – Rimi hipermārkets nodrošinās gandrīz 100 jaunas darba vietas pilsētas un tuvējās apkaimes iedzīvotājiem. Līdz ar Rimi atvēršanu salaspiliešiem un pilsētas viesiem būs iespēja iepirkties mūsdienīgā un komfortablā vidē, kā arī novērtēt mūsu veikala plašo produktu klāstu,” saka Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars: „Šāda stipra spēlētāja ienākšana Salaspilī viennozīmīgi sekmē novada attīstības izaugsmi, turklāt, tas veicinās arī lielāku konkurenci mazumtirdzniecībā, kas savukārt veidos labāku cenu politiku. Turklāt, Rimi augstie kvalitātes standarti cels arī kopējo pakalpojuma sniegšanas līmeni pilsētā. Bez tam, prieks, ka Rimi tagad kļūs par lielāko darba devēju novadā, un ceru, ka salaspilieši izmantos šo sniegto iespēju iegūt darba vietu tepat pie mums, Salaspilī.”

Jaunais Rimi hipermārkets Salaspilī ir īpašs ar to, ka plašā sortimentā pircējiem būs pieejami uz vietas gatavotie konditorejas izstrādājumi – daudzveidīgas pašu ceptās maizes, smalkmaizītes un tortes, kā arī kulinārija – salāti, uzkodas, gardēžu iecienītās produkti un citi. Par to, lai pircēji varētu baudīt Rimi konditorejas un kulinārijas gardumus pēc labākajām receptēm, rūpēsies 20 pavāri un maiznieki.

Rimi tirdzniecības centrā Salaspilī līdz ar Rimi hipermārketu darbosies arī zoo preču veikals Zoocentrs, bērnu preču veikals Lāčuks, mobilā operatora LMT klientu apkalpošanas centrs, grāmatu un kanceleju preču veikals Jānis Roze, kosmētikas veikals Siberka, Norvik banka, ķīmiskā tīrītava Veduko, ziedu, kā arī aitas vilnas izstrādājumu veikals un citi.

Turklāt jaunais Rimi tirdzniecības centrs ir īpaši ērts un pieejams ne tikai autovadītājiem, bet arī velo braucējiem – pie veikala uzstādītas vairāk nekā 10 modernas velo novietnes. Būvniecības projektu jaunajam Rimi tirdzniecības centram Salaspilī izstrādājis SIA Inženieru birojs Būve un Forma, savukārt būvdarbus veic kompānija – SIA YIT Celtniecība.

Par godu jauna veikala atklāšanai, Salaspils iedzīvotājiem nedēļas garumā būs sarūpēti patīkami pārsteigumi no Rimi – degustācijas, viktorīnas un konkursi ar jaukām balvām, laimīgās stundas. Piektdien, 2.novembrī plkst.18:00 veikalā dzīvās mūzikas koncertu sniegs duets „Karakums”, savukārt, jau šo sestdien, 3.novembrī, ikviens tiek aicināts baudīt krāšņo svētku uguņošanu, kas notiks pie t/c Rimi Salaspils plkst. 20:00.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 114 trīs formātu veikali: 20 Rimi hipermārketi, 34 Rimi lielveikali un 60 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 26 Latvijas pilsētās.Veikalu svinīgi atklāj Rimi Latvia hipermārketu tīkla direktore Gita Rudoviča un Salaspils novada domes izpilddirektors Andrejs Jaunkalns


Pirmie veikala pircēji dodas iekšā veikalā


Jaunā veikala atvēršana pulcējusi daudzus salaspiliešus


Rimi hipermārketa piedāvājumā plašs klāsts dažādu kulinārijas izstrādājumu


Jaunajā veikalā pieejams plašs augļu un dārzeņu sortiments


Par godu jauna veikala atklāšanai, Salaspils iedzīvotājiem nedēļas garumā būs sarūpēti patīkami pārsteigumi no Rimi

Vairāk par svētku programmu var uzzināt šeit
 


Populārākie raksti