Saulkrastos durvis ver jauna dizaina koncepta Rimi Mini

14. Oktobris, 2020
Trešdien, 14. oktobrī, atvērts jauns Rimi veikals Saulkrastos, Rīgas ielā 54.

Tas ir piecdesmit otrais Mini formāta Rimi veikals Latvijā, un pirmais šī formāta veikals, kas izveidots saskaņā ar jauno dizaina konceptu – vieglāk pamanāmām norādēm, izceltiem produktiem – “Pasaules virtuve”, specializēta pārtika u.c., paplašinātu veikala ieejas zonu, trīs modernām pašapkalpošanās kasēm, ērtākiem un vieglāk vadāmiem iepirkumu ratiem.

Jaunā veikala tirdzniecības platība iekārtota 459,6 kvadrātmetros, bet stāvlaukumā paredzēta vieta 21 automašīnai. Līdzās citiem jaunā dizaina koncepta uzlabojumiem veikalā būs zemāki plaukti, padarot tirdzniecības telpu pārskatāmāku. Savukārt atpūtas zonā ikviens ir laipni aicināts nobaudīt iegādāto kafiju un uzkodas.

Tāpat kā visās Rimi jaunatklātajās un atjaunotajās iepirkšanās vietās, arī šajā veikalā izmantots energoefektīvs un videi draudzīgs LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% apgaismojumam nepieciešamās elektrības, kā arī īpašas aukstuma sistēmas, kas nodrošina energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Jaunais veikals nodrošinās 15 darbavietas Saulkrastu un tuvākās apkaimes iedzīvotājiem.  

“MR Saulkrasti ir klientiem viegli pieejams, moderns un ērts veikals. Rimi klienti ir iemīļojuši Mini formāta veikalus, kuros ātri un ērti veikt pirkumus tuvu mājām, un tajos ir pieejams viss svarīgākais, kas nepieciešams svaigām, gardām un veselīgām maltītēm. Priecājamies, ka tagad šādu iespēju varam piedāvāt arī Saulkrastos,” stāsta SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Šodien Mini Rimi Saulkrasti veikalā klientiem ir pieejami īpaši akcijas piedāvājumi, turklāt visi klienti, kuri šajā dienā iepirksies jaunajā veikalā, saņems Mans Rimi karti bez maksas.

Jaunais MR Saulkrasti gaidīs pircējus ik dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00.

Kā sociāli atbildīgs darba devējs, Rimi ar vislielāko atbildību izturas pret savu darbinieku un klientu drošību, un labsajūtu. Tāpēc atgādinām, ka saskaņā ar 13.oktobrī valdības pieņemtajiem ierobežojumiem, no 2020. gada 14. oktobra līdz 6. novembrim  sabiedriskās vietās, tajā skaitā arī Rimi veikalos, ir jālieto mutes un deguna aizsegi. Tāpat no 14. oktobra visos Rimi veikalos norit informatīvā kampaņa, kurā Latvijas iedzīvotāji tiek informēti par jauniem noteikumiem, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 straujo izplatību.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 131 četru formātu veikali: 36 Rimi Hyper, 34 Rimi Super, 52 Rimi Mini un 9 Rimi Express.


Populārākie raksti