Saziedoti 19 150 eiro 43 smagi slimu bērnu ārstēšanai

28. Augusts, 2014

Rimi un Supernetto pircēji pusotra mēneša laikā smagi slimu bērnu ārstēšanai un rehabilitācijai ziedojuši vairāk nekā 19 tūkstošus eiro. Šie līdzekļi palīdzēs sniegt atbalstu 43 bērniem no Kurzemes, Vidzemes, Zemgales, Latgales un Rīgas, kuru veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai nepieciešami regulāri ārstniecības un rehabilitācijas pasākumi gan Latvijā, gan ārpus mūsu valsts robežām.


“Palīdzēt sava reģiona cilvēkiem – paziņām, draugiem vai draugu draugiem – ir dubults gandarījums. Tāpēc kopā ar Ziedot.lv aizsākām atbalsta programmu, aicinot Rimi un Supernetto pircējus ziedot līdzekļus sava novada bērnu ārstēšanai un rehabilitācijai. Iespēja palīdzēt 43 bērniem ir nenovērtējams atbalsts ģimenēm, kurām ar valsts nodrošināto rehabilitācijas kursu, kas pieejams reizi pusotrā gadā, ir krietni par maz. Ziedotie līdzekļi palīdzēs nodrošināt ārstniecības un rehabilitācijas procedūras biežāk, tā uzlabojot bērnu veselības stāvokli,” saka Kristīne Ciemīte Kupre, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.


Rīgas iedzīvotāji kopumā projektam laika posmā no 1. jūlija līdz 14. augustam ziedojuši teju 11 tūkstošus eiro. Par tiem tiks sniegta palīdzība 18 Rīgas un reģiona bērniem - apmaksāti ortopēdiskie apavi, rehabilitācijas programmas, medikamenti, kā arī speciālistu izmeklējumi un vizītes.

Vidzemē aktīvi projektu atbalstījuši Jūrmalas, Ādažu un Siguldas iedzīvotāji, bet kopumā šajā novadā Rimi un Supernetto veikalos ziedoti vairāk nekā 3 tūkstoši eiro. Tie palīdzēs 9 Vidzemes bērniem saņemt apmaksātus speciālistu izmeklējumus, rehabilitāciju un apmeklēt reitterapijas nodarbības.

No Kurzemes puses dāsnākie projekta atbalstītāji bijuši Liepājā, Tukumā un Talsos, kopumā šajā novadā saziedojot vairāk nekā 2 tūkstošus eiro. Par saziedotajiem līdzekļiem 5 bērniem no Talsu novada, Liepājas, Pāvilostas un Kandavas būs iespēja apmeklēt rehabilitācijas programmu Latvijā, iegādāties audiālās iekārtas un insulīna sūkņa katetrus.

Latgales novadā projektam ziedoti vairāk nekā 1000 eiro, un visaktīvāk projekts atbalstīts Daugavpilī kā arī Rēzeknē. Šie līdzekļi palīdzēs sniegt atbalstu 5 bērniem un apmeklēt reitterapijas nodarbības, iegādāties ortopēdiskos apavus un speciālo medicīnisko uzturu, kuru neapmaksā valsts.

Zemgalē iedzīvotāji kopumā ziedojuši vairāk nekā 2 tūkstošus eiro, kas dos iespēju sniegt palīdzību 6 bērniem – apmaksāt medikamentu, ortopēdisko zoļu iegādi, kā arī fizioterapeita procedūras un speciālo medicīnisko uzturu. Visaktīvāk projektam ziedojuši Bauskas, Jelgavas un Jēkabpils iedzīvotāji.

„Sirsnīgs paldies Rimi un Supernetto veikalu klientiem par palīdzību Latvijas slimajiem bērniņiem veseļoties un uzlabot dzīves kvalitāti. Kopā mēs piepildām mazo bērnu sapnīšus, kā arī vecākiem dodam cerību, ka viņi pasaulē nav vieni un smagajā cīņā par savu bērniņu veselību, vecākus atbalsta visa sabiedrība”, saka Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.


Papildinformācija:


Dace Valnere
Rimi Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67045431; Mob.: 26514650;
E-pasts: dace.valnere@rimibaltic.com

Ilze Ošāne
Ziedot.lv komunikāciju vadītāja
E-pasts: ilze@ziedot.lv , tālr.: 29400422
 


Populārākie raksti