Saziedoti 440 220 eiro un palīdzību saņems 79 bērni

19. Janvāris, 2015

2015. gada 15. janvārī ir noslēgusies labdarības akcija „Eņģeļi pār Latviju”, kuras ietvaros sabiedrība ziedoja līdzekļus smagi slimu bērnu ārstniecībai un rehabilitācijai. Kopējā saziedotā summa ir 440 220 eiro, par kuru palīdzību saņems 79 bērni.

Labdarības akcijas „Eņģeļi pār Latviju” mērķis ir palīdzēt segt izdevumus smagi slimiem bērniem, kuriem iedzimtu vai iegūtu slimību dēļ ir nepieciešama ilgstoša ārstniecība un rehabilitācija, kas nav ietverta valsts apmaksātajos ārstniecības pakalpojumos. Par saziedoto naudu palīdzība tiks sniegta visa 2015. gada garumā un ikviens ziedotājs aicināts sekot līdzi ziedojumu izlietojumam Ziedot.lv mājaslapā pie projekta „Eņģeļi pār Latviju” atskaites sadaļas, kas tiek atjaunota katru mēnesi. Saziedotā nauda 100% apmērā tiks izlietota bērnu ārstniecībai un rehabilitācijai, neieturot nekādu komisijas vai starpniecības maksu.

Labdarības akcija ilga divus mēnešus, kuras ietvaros uzņēmumiem un iedzīvotājiem bija iespēja ziedot, izmantojot gan tradicionālus, gan inovatīvus ziedošanas veidus. Rimi un Supernetto klienti un uzņēmums atbalstīja labdarības akciju ar 100 280 eiro, savukārt ziedojumos par labdarības tālruni tika saņemti 137 795 eiro. Ziedot.lv banku kontos tika saziedoti 202 145 eiro. Bez jau tradicionālajiem veidiem kā tiešsaistes ziedojums no Ziedot.lv mājaslapas, ziedojums no Swedbank bankomāta vai bankas pārskaitījums, šajā akcija bija iespēja ziedošanai izmantot POS terminālus Swedbank klientu apkalpošanas filiālēs.

Labdarības akcijas atbalstam īpašos pasākumus rīkoja gan skolas, gan kultūras nami, kā arī dažādu uzņēmumu kolektīvi un valsts iestāžu darbinieki. Tradicionālais „Eņģeļi pār Latviju” koncerts arī šogad bija vērojams LNT kanāla tiešraidē un pulcēja ievērojamu skatītāju skaitu.

Smagi slimo bērnu vārdā Ziedot.lv pateicas ikvienam ziedotājam visā Latvijā un ārvalstīs! Īpašs paldies akcijas partneriem LNT, Swedbank un Rimi, pateicoties kuriem jau septīto gadu ir iespējama akcijas norise, un „Eņģeļi pār Latviju” mūsu valstī ir kļuvuši par neatņemamu Ziemassvētku sagaidīšanas tradīciju.

 

 

 

 


Populārākie raksti