Septītajā Labestības dienā saziedoti 174 795,95 lati!

27. Maijs, 2013

Mēneša garumā Rimi un Supernetto veikalos kopā savākti 27 798, savukārt pavisam Labestības dienā saziedoti 174 795, 95 Ls.

Lai palīdzētu Danielai staigāt, Jeļizavetai redzēt, Hugo Matīsam runāt un Jānim dzīvot, bija nepieciešami 30977 Ls. Taču saziedotā summa ir vairāk kā piecas reizes lielāka un mēs visi kopā spēsim palīdzēt 44 bērniem! Ziedojumu vākšana Rimi un Supernetto veikalos, Ziedot.lv un Swedbank filiālēs turpināsies līdz 4. jūnijam.

“Ik gadu Rimi un Supernetto pircēji ir aktīvi Labestības dienas atbalstītāji – kopumā šajā laikā esam saziedojuši tūkstošiem latu un palīdzējuši tik daudziem bērniem atgūt veselību. No sirds priecājamies, ka gadu no gada mūsu pircēji nepaliek vienaldzīgi un sadzird saucienus pēc palīdzības. Arī šoreiz Labestības dienas ziedojumu kastītēs Rimi un Supernetto veikalos bērnu ārstēšanai saziedoti teju 28 tūkstoši latu,” saka Karīna Jermušs, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

SIA Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Karīna Jermušs svinīgi paziņo saziedoto summu Rimi un Supernetto veikalos

Labdarības akcijas Labestības diena noslēguma dienā, 26.maijā,  pie Kongresa nama jau no rīta ar labām domām pulcējās mazi un lieli ziedotāji. Visapkārt valdīja priecīga, radoša un draudzīga gaisotne, ar skanīgām dziesmām uzrunāja Latvijā iemīļoti un iecienīti mūziķi. Cilvēki bija sanesuši pašu darinātas krājkasītes, kurās naudu krājuši visa gada garumā. Norisinājās labestības akcijas aktivitātes – Ziedot.lv labestības tirdziņš, Swedbank aktivitāšu zona, LNT raidījuma Labvakar, Latvija! rotu darbnīca, zīmēšanas studija Laumiņas rezidence, bērnu grima darbnīca, radošā darbnīca, piepūšamās atrakcijas un daudzas citas aktivitātes. 

Pēc aktīvi pavadītās dienas tika dāvināts lielais Labestības dienas noslēguma koncerts. Tajā  uzstājās Dons, grupas Musiqq, Ladie’s Sweet, PeR, Rēzeknes Zaļo pakalnu koris, Jānis Stībelis, Intars Busulis, Kārlis Lācis, Ilze Ķuzule-Skrastiņa un citi Latvijā iemīļoti mūziķi un grupas. Daudzi no mūziķiem atzina, ka jūtas pagodināti par iespēju sniegt savu artavu slimo bērnu izdziedināšanā. Arī šajā gadā noslēguma koncerta laikā bija iespēja ziedot, piezvanot uz labdarības tālruni un aprunāties ar LNT studijā esošām Latvijā pazīstamām un cienījamām personībām. Uz ziedotāju zvaniem atbildēja Māris Grigalis, Jānis Auzāns, Regīna Devīte, Kristīne Garklāva, Valdis Melderis un citi.  

Sirsnīgs paldies ikvienam ziedotājam, kas ar savām labajām domām un darbiem ticēja, ka kopā mēs spēsim to paveikt!


Populārākie raksti