Skanstes apkaimē durvis ver jauns Rimi Mini veikals

01. Novembris, 2023
Šodien, 1. novembrī, pircējiem durvis vēris jauns Rimi Mini veikals Skanstes ielā 25, Rīgā. Šis ir otrais Rimi Mini pilsētas centra koncepta veikals, kas atradīsies biroju un dzīvojamo māju veidotā apkaimē Rīgā. Kopumā tas būs 60. Rimi Mini veikals Latvijā. 
 

Jaunais veikals izceļas ar ērtu, pircējiem un videi draudzīgu, modernu vidi, kur īpašs uzsvars likts uz pārskatāmu, funkcionālu iekārtojumu un atrašanās vietai atbilstošu preču sortimentu. 

Rimi Mini Skanste 179,4 kvadrātmetru lielajā tirdzniecības zālē pēc jaunākā minimārketu formātu veikalu koncepta būs pieejamas dažādu kategoriju preces, bet darba vietas tiks nodrošinātas 12 darbiniekiem. Pircēju ērtībām veikals aprīkots ar vienu tradicionālo un trīs pašapkalpošanās kasēm. Atšķirībā no citiem minimārketu veikaliem šim veikalam ir divas ieejas – ielas puses ieeja un ieeja no biroju ēkas lobija – biroju ēkas darbiniekiem un viesiem. Īsiem atpūtas mirkļiem veikalā varēs iegādāties Rimi kafiju līdzņemšanai, Mani Gardumi gatavo produkciju, kā arī svaigi ceptas smalkmaizītes. 

“Minimārkets ir otrs mazākais no Rimi veikalu formātiem, kur pircējiem tiek nodrošināta ātra un ērta iepirkšanās, un to sortimentā vienmēr var atrast ikdienā iecienītākos produktus – pienu, maizi, gaļu, kā arī svaigus augļus un dārzeņus. Rimi Mini Skanste, tāpat kā citi 59 šī formāta veikali, būs piemājas veikals, taču, ņemot vērā atrašanās vietu un pilsētas centra konceptu, vairāk orientēts uz biroja darbiniekiem un to pirkšanas paradumiem – šeit būs iespēja iegādāties Mani Gardumi gatavo produkciju, kā arī dāvanas kolēģiem un viesiem. Pateicoties veikala atrašanās vietai, sagaidām klientu ieinteresētību dažāda veida kultūras un sporta pasākumu norises laikā,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite. 

Jaunā veikala telpās izmantots LED apgaismojums un energoefektīvas aukstumsistēmas, tāpat darbinieku telpās izmantoti gaismas sensori. Ēkas, kur izvietots Rimi Mini Skanste veikals, pāļos iebūvētie siltumsūkņi spēs saražot līdz 72% siltumenerģijas visas Elemental Skanste biroju ēkas vajadzībām. Tāpat biroju ēka saņēmusi BREEAM sertifikāta augstāko novērtējumu – Outstanding (Near zero energy ēka), kas garantē, ka izvēlētās biroju telpas atbilst pasaulē atzītākajiem ilgtspējas standartiem un tās ir energoefektīvas. Veikala apmeklētāji automašīnu varēs novietot biroju ēkas stāvvietā – pirmā stunda būs bez maksas. 

Veikala darbalaiks būs katru dienu no plkst. 08.00–22.00. 


Populārākie raksti