Skolas soma

09. Jūlijs, 2012

Rimi sadarbībā ar portālu Ziedot.lv aicina ziedot akcijai Skolas soma, kas sniedz atbalstu maznodrošināto ģimeņu bērniem uzsākt skolas gaitas. Šogad palīdzība un finansiāls atbalsts mācību uzsākšanai un skolas lietu iegādei nepieciešams 1600 pirmklasniekiem visā Latvijā. Lai arī Latvijā pamatizglītība ir pieejama bez maksas, tomēr skolas gaitu uzsākšanai nepieciešami diezgan ievērojami finanšu līdzekļi.

Ziedojumu vākšana akcijai Skolas soma notiks no 6. jūlija līdz septembra sākumam. Ikviens aicināts sniegt savu atbalstu sev ērtā veidā - ziedojot Rimi un Supernetto ziedojumu kastītēs, kā arī ar norēķinu karti Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā. Tāpat piedāvājam iespēju atbalstīt Skolas Somu arī ar savu uzkrāto MansRimi naudu mājaslapā www.www.rimi.lv.
 

Tāpat akcijai Skolas soma iespējams ziedot arī labdarības portālā www.ziedot.lv ar internetbankas starpniecību vai norēķinu karti. Sešu gadu laikā akcijas Skolas soma ietvaros palīdzību saņēmuši teju 7 000 pirmklasnieku no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā. Kopumā trūcīgo pirmklasnieku atbalstam ziedoti gandrīz 190 tūkstoši latu.


Populārākie raksti