Skolas somai papildus saziedoti 7275 lati

16. Septembris, 2010

Septembrī labdarības akcijai Skolas soma papildus saziedoti 7275 lati, kas ļaus palīdzēt un skolai visu nepieciešamo sagādāt vēl 291 pirmklasniekam no trūcīgām ģimenēm. Kopumā šogad akcijai Skolas soma vairāk nekā divu mēnešu garumā saziedoti 55 200 lati, tādējādi sniedzot palīdzību skolas gaitu uzsākšanai 2208 trūcīgajiem pirmklasniekiem no visas Latvijas.

Atbalstot akciju Skolas soma, veikalu tīklā Rimi šogad kopumā saziedoti 28 241 lats, portālā Ziedot.lv – 9428 lati, savukārt reģionālie sadarbības partneri ziedojumos piesaistījuši 17 531 latu. Akcijas laikā iedzīvotāji ne tikai ziedojuši naudu, bet labprāt dalījušies arī ar mantiskajiem ziedojumiem.

Skolas lietu ziedošanas punktos Rimi veikalos visā Latvijā, kā arī Ziedot.lv un tā sadarbības organizācijām saziedotās skolai nepieciešamās lietas jau izdalītas pirmklasniekiem no mazturīgām ģimenēm visā Latvijā. Tāpat pirmklasnieku ģimenēm piešķirtas īpašas dāvanu kartes 25 latu apmērā, kuras varēja iztērēt tikai skolas lietu iegādei.

Lai palīdzētu pirmklasniekiem no mazturīgām ģimenēm uzsākt skolas gaitas, iedzīvotāji tika aicināti ziedot dažādas skolai nepieciešamās lietas, kā arī zvanīt uz ziedojumu tālruni 90006383, veikt ziedojumu labdarības portālā Ziedot.lv vai ziedojumu kastītēs Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā.


Populārākie raksti