Skolu klases tiek aicinātas aktīva dzīvesveida un veselīga uztura izaicinājumam “Sporto Labākai dzīvei”

16. Oktobris, 2019
Rimi kopā ar Latvijas Olimpisko komiteju un projektu "Sporto visa klase", līdz 29.oktobrim, aicina skolēnus pieteikt klases sporta sacensībām "Sporto labākai dzīvei".

Konkursā var piedalīties 2. - 6. klases, piesakot savu dalību un izaicinot citas savas skolas klases, lai sacenstos par gardām un vērtīgām balvām uztura speciālistu un sporta treneru vadībā.

Konkursam var reģistrēties, aizpildot pieteikuma anketu interneta vietnē www.rimi.lv/sporto-labakai-dzivei un to, pie kurām klasēm līdz nākamā gada pavasarim viesosies "Sporto labākai dzīvei" sacensības, noteiks dalībnieku iesniegtie mājasdarba uzdevumi. Klasēm kopīgi jārada un jānofilmē savs unikālais vingrojums, kā arī jāizveido sava veselīgo brokastu recepte.

"Konkursa uzdevumi veidoti tā, lai veicinātu klašu saliedētību, kopā iesaistoties sportiskās un radošās aktivitātēs. Tāpēc, piesakoties konkursam, trīs klases no vienas skolas var izaicināt viena otru, uz draudzīgu sacensību. Sacensību laikā skolēni pārbaudīs savus spēkus trīs īpaši sagatavotās disciplīnās, iepazīstot Rimi Bērniem ekspertes Olgas Ļubinas sagatavotos veselīga uztura pamatprincipus, izmēģinot spēkus fiziskās sagatavotības eksperta Kārļa Birmaņa stafetēs un Rimi šefpavāra Normunda Baranovska vadībā pagatavojot veselīgu maltīti. Esam parūpējušies arī par gardām, veselīgām balvām katrai uzvarētājklasei. Savukārt katras skolas ātrākā klase saņems Rimi dāvanu karti 100 eiro vērtībā, " stāsta SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Kā norāda Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs un projekta "Sporto visa klase" idejas autors Žoržs Tikmers, 100 klases, kuras kopā ar Rimi Bērniem ekspertiem piedalīsies aizraujošajās sacensībās, tiks paziņotas 1.novembrī līdz ar ikgadējā projekta "Sporto visa klase" atklāšanas pasākumu "Arēnā Rīga": "Jau sesto gadu līdzās jau esošajām divām iknedēļas sporta nodarbībām skolās, projekts "Sporto visa klase" nodrošina papildus trīs sporta nodarbības. Projekta popularitāte nemitīgi pieaug un šogad esam priecīgi paplašināt šo aktivitāšu vērienu, sadarbojoties ar Rimi, kuri jau ilgstoši atbalsta veselīga dzīvesveida popularizēšanu bērnu un jauniešu vidū. Šis konkurss ir lieliska iespēja ikvienai klasei bagātināt savu ikdienu, papildināt zināšanas un kopā spert jaunu soli ceļā uz aktīvu un veselīgu ikdienu. Daudzpusīgs sportisko aktivitāšu piedāvājums skolās ir būtisks priekšnosacījums, lai mūsu jaunā paaudze jau no mazotnes nostiprinātu aktīva dzīvesveida paradumus."

Kā piedalīties?
1. Piesaki savu klasi un izaicini uz sacensību vēl divas savas skolas klases (pieteikums jāiesniedz tikai vienai no klasēm).

2. Pievieno pieteikumam YouTube saiti ar savas klases vingrinājuma video un apraksti veselīgo brokastu recepti.

3. 30 skolas visā Latvijā laimēs piedzīvojumu - "Sporto Labākai dzīvei" draudzīgās sacensības, kurās varēs cīnīties par gardām un vērtīgām balvām.

Ar detalizētu konkursa norises kārtību un papildus informāciju var iepazīties šeit!
Konkursu organizē Rimi sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju, papildus info - konkursa mājaslapā: www.rimi.lv/sporto-labakai-dzivei
e - pasta adrese : sportolabakaidzivei@rimibaltic.com


Populārākie raksti