Šodien durvis ver Rimi hipermārkets Daugavpilī, Cietokšņa ielā 70

03. Decembris, 2010

Šā gada 16. oktobrī tika slēgts Rimi hipermārkets Daugavpilī, tirdzniecības centrā Solo, lai atsāktu darbu jau decembra sākumā jaunajās telpās. Veikals veidots tā, lai padarītu pircēju ikdienu vieglāku un ērtāku. Pircējiem jaunajā, mūsdienīgajā veikalā tiks nodrošināts ērts produktu izvietojums, iespēja iegādāties vienmēr svaigus, kvalitatīvus produktus, kā arī gardas gatavās maltītes par izdevīgām cenām. Ieguvums pircējiem noteikti būs arī plašais auto stāvlaukums vairāk nekā 200 automašīnām. Jaunais veikals, pateicoties atrašanās vietai, būs piemērota iepirkšanās vieta ne tikai Daugavpils iedzīvotājiem, bet arī pilsētas viesiem.

Uz jaunajām telpām ir pārnācis arī viss līdzšinējais Rimi hipermārketa t/c Solo kolektīvs, veikalu turpinās vadīt arī līdzšinējā Rimi hipermārketa direktore Jeļena Medvedeva.

Veikala atklāšanas svētku pasākumi

  • Līdz ar katra jauna veikala atvēršanu Rimi saviem pircējiem nodrošina iepirkšanās svētkus. Visu nedēļas nogali, no 3. līdz 5. decembrim, būs Laimīgās stundas, katras stundas laikā pirmie 100 Rimi veikala apmeklētāji tiks iepriecināti ar patīkamām un noderīgām dāvaniņām.
  • Sestdien, 4.decembrī jaunajā veikalā mazos pircējus ar vecākiem gaidīs Rimanti ar draugiem, radošās darbnīcas, dejas un dziesmas, pārsteigumi un dāvanas!
  • Bērnu un jauniešu centra Jaunība radošie kolektīvi iepriecinās pircējus ar koncertiem 4. decembrī plkst. 12:00 un plkst. 14:00.
  • Atklāšanas svētki turpināsies līdz 12.decembrim. šajā laikā pircējiem būs iespēja iegādāties virkni iecienītu pārtikas produktu par veikala atklāšanas dienu īpašajām cenām. 11. un 12. decembrī aicinām nogaršot jaunus un gardus produktus, kurus svētku galdam sarūpējis veikals Rimi.
  • Savukārt 18. un 19.decembrī, gatavojoties gada jaukākajiem svētkiem, bērni varēs satikt Rimi veikala Ziemassvētku vecīti un brāļus Rimantus, kuri sagatavojuši pārsteigumu.

Fakti par Rimi hipermārketu Daugavpilī, Cietokšņa ielā 70
Darbinieku skaits – 80
Kases – 9
Tirdzniecības platība – aptuveni 2000 m²
Darba laiks – 8.00 – 22.00
Sortiments – aptuveni 50 000 vienības
 


Populārākie raksti