Šonedēļ pēc rekonstrukcijas durvis vērs divi Rimi lielveikali – Rīgā un Lielupē

05. Novembris, 2013

Šonedēļ pēc rekonstrukcijas saviem pircējiem durvis vērs divi Rimi lielveikali – šodien, 5.novembrī, ikvienu apmeklētāju sagaidīja jaunais tirdzniecības centrs Lielupe un tā enkurnomnieks Rimi (adrese: Jūrmala, Viestura iela 22). Savukārt 7. novembrī pēc rekonstrukcijas darbu sāks Rimi lielveikals Vienības gatvē (adrese: Rīga, Vienības gatve 95). Rimi veikali pēc rekonstrukcijas kļuvuši daudz plašāki un gaišāki, saviem pircējiem piedāvājot gan dažādu svaigās pārtikas preču, gan iepakotās pārtikas produktu, kā arī kulinārijas un konditorejas izstrādājumu sortimentu.

Rekonstruētajos Rimi veikalos preces izkārtotas īpaši pārdomāti – tā, lai ikdienā nepieciešamos produktus pircējiem būtu ērti atrast un tie būtu viegli pieejami. Pircēju ērtībai plašā sortimentā pieejama svaigā pārtika – augļi, dārzeņi, piena un fasētas gaļas produkti, zivju produkcija, kā arī svaigi ceptās maizes un smalkmaizītes. Tāpat pircējus priecēs vietējo piegādātāju konditorijas izstrādājumi un daudzveidīgi karstie ēdieni un dažāda veida salāti ikvienai gaumei.

Turklāt Rimi Lielupe pēc rekonstrukcijas saviem pircējiem piedāvās iegādāties arī uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes. Tāpat kā jaunums šajā lielveikalā būs salātu bārs. Tas piedāvās no vairāk nekā 20 veselīgām un gardām sastāvdaļām – svaigiem dārzeņiem, salātu lapām, garnelēm, vistas filejas, sieru, olām un citām – izveidot savus salātus atbilstoši gaumei un veselīga uztura pamatprincipiem. Izvēlētos salātus būs iespējams papildināt ar kādu no gardajām Rimi mērcēm – ķiploku, loku, medus - sinepju, cēzara mērci un daudzām citām.

Rimi lielveikala tirdzniecības centrā Lielupe platība pēc rekonstrukcijas būs 1200 m2, tajā strādās 74 darbinieki un pircējus apkalpos 8 kases. Turpretim Rimi lielveikala Vienības gatvē telpas pēc rekonstrukcijas būs 830 m2, tajā strādās 27 darbinieki, būs pieejamas 4 kases.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 114 trīs formātu veikali: 21 Rimi hipermārketi, 37 Rimi lielveikali un 56 zemo cenu veikals Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 26 Latvijas pilsētās.

 

Bildes no Lielupes veikala atvēršanas 05.11.

Lielupes draudzīgais darbinieku kolektīvs

Veikala augļu stends

Zivju stends

Arī šajā veikalā pircēji varēs salikt savu maltīti paši no mūsu salātu bāra


Populārākie raksti