Šonedēļ Rimi veikalos iespējams iegādāties pirmos Latvijā audzētos kabačus, kolrābjus un zemenes

13. Jūnijs, 2013

Sākot ar šodienu, 13. jūniju, Rimi veikalos visā Latvijā būs iespējams iegādāties pirmo Latvijā audzēto zemeņu ražu. Pašmāju zemenes Rimi veikalos šonedēļ maksās 4,30 Ls kilogramā.

“Zemenes ir viena no Rimi pircēju iecienītākajām vasaras ogām. Turklāt pieprasījums pēc vietējām zemenēm krietni pārsniedz importa ogu pārdošanas apjomus. Rūpējoties, lai gardās ogas pircējiem Rimi veikalos būtu iespēja iegādāties visas to sezonas garumā, esam uzsākuši sadarbību ar diviem jauniem zemeņu piegādātājiem. Šogad Rimi pircējiem zemenes nodrošinās trīs dažādi piegādātāji – no Siguldas, Bauskas un Liepājas novada,“ saka Karīna Jermušs, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Savukārt sākot ar sestdienu, 15. jūniju, Rimi saviem pircējiem piedāvās Latvijā audzētus, cukīnī un kabačus, kurus piegādās K/S Baltijas dārzeņi, bet kolrābjus K/S Mūsmāju dārzeņi. Turklāt Līgo svētku nedēļā Rimi veikalu plašo dārzeņu sortimentu papildinās pašmāju mazās bietītes ar lapām, savojas kāposti, jaunie sīpoli buntēs un kartupeli, bet jūnija beigās jau gaidāma jaunā ziedkāpostu, kāpostu un ķīnas kāpostu raža, ko piegādās gan K/S Mūsmāju dārzeņi, gan K/S Baltijas dārzeņi.


Populārākie raksti