Šonedēļ Rimi veikalos jaunā pašmāju burkānu un ogu raža

20. Jūlijs, 2010

Sākot no rītdienas Rimi jaunās ražas produktu klāsts tiks papildināts ar jaunajiem pašmāju burkāniem. Sākotnēji tos varēs iegādāties tikai hipermārketos, savukārt nedaudz vēlāk jaunie burkāni būs pieejami arī pārējos Rimi tīkla veikalos. Turpretim jau kopš nedēļas sākuma visos Rimi hipermārketos pircējiem tiek piedāvāta jaunā pašmāju ogu raža – upenes, kā arī sarkanās un baltās jāņogas.

Ogas Rimi veikaliem piegādā Latvijas bioloģiskās saimniecības, savukārt jaunos burkānus – kooperatīvā sabiedrība “Mūsmāju dārzeņi”, kas apvieno deviņas zemnieku saimniecības. Kilograms pirmo pašmāju burkānu maksās Ls 0.34, turpretim jaunā ogu raža ir iegādājama 250 g iepakojumā un maksā Ls 0.59. Katrai nākamajai ogu ražai cena būs ievērojami zemāka.

Katru nedēļu Rimi sortiments tiek papildināts ar dažādiem Latvijā audzētiem dārzeņiem, ogām un garšaugiem. Jau šobrīd Rimi veikalos iespējams iegādāties gandrīz 40 dažādus pašmāju jaunās ražas produktus – dažāda veida salātus un kāpostus, lokus, dilles, spinātus, kolrābjus, topinambūrus, tomātus, dažāda veida gurķus, brokoļus, kabačus, dzeltenos un zaļos cukini, kartupeļus, sīpolus, ziedkāpostus, galda bietes, zaļos zirnīšus pākstīs, kā arī gailenes.

“Šobrīd Rimi sortimentā dārzeņu segmentā izteikti dominē pašmāju ražotāju un zemnieku produkcija – gandrīz 60% no visas pieejamās produkcijas ir tieši Latvijā audzētā prece. Turklāt esam lepni, ka pašmāju jaunā raža Rimi veikalos pieejama gandrīz uzreiz, kā tiek novākta no lauka. Jau pavisam drīz, jūlija beigās, Rimi veikalos gaidāms lielogu melleņu pievedums. Savukārt turpmākajos mēnešos pircēji varēs iegādāties arī jaunos puravus, selerijas, rutkus, kāļus un daudzus citus pašmāju labumus,” stāsta Zane Eniņa, SIA Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.
 


Populārākie raksti