Šonedēļ Rimi veikalos jaunā pašmāju zemeņu un dārzeņu raža

18. Jūnijs, 2010

Katru nedēļu Rimi veikalu plaukti tiek papildināti un pārdošanā nonāk dažādi jaunie pašmāju dārzeņi un ogas. Jau šajā nedēļas nogalē Rimi veikalos būs nopērkamas pirmās Latvijā audzētās zemenes, kuras piegādās SIA „Siguldas ogas”. Kilograms pirmo pašmāju zemeņu maksās Ls 3,78. Katrai nākamajai zemenu ražai cena būs ievērojami mazāka. No sestdienas Rimi veikalos varēs iegādāties arī jaunos kāpostus, pašmāju spinātus un kolrābjus.

Jauno ražu Rimi veikaliem piegādā kooperatīvā sabiedrība “Mūsmāju dārzeņi”, kas apvieno deviņas zemnieku saimniecības, kā arī septiņi citi Latvijas uzņēmumi. Turklāt cenas jaunajiem pašmāju dārzeņiem saglabāsies pērnā gada līmenī.

Līdz jūnija beigām Rimi sortimentā būs pieejami arī citi pašmāju dārzeņi – pircēju iecienītie ziedkāposti, kabači, cukinī un brokoļi. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, tad drīz pēc Jāņiem Rimi klientiem būs iespēja nobaudīt arī Latvijā audzēto jauno kartupeļu ražu.

“Lai arī ziema bija īpaši gara un dažkārt sals visai bargs, šogad plānots labs vietējo dārzeņu un ogu ražas gads. Turklāt, salīdzinot ar pērno gadu, šogad daudzi dārzeņi nogatavojas un jaunā raža ienākas ievērojami ātrāk. To noteikti ietekmējusi ātrāka pavasara un siltā laika iestāšanās. Savukārt jau šobrīd novāktā raža ir ļoti laba un kvalitatīva. Šogad viss aug griezdamies,” norāda Edīte Strazdiņa, z/s “Galiņi” saimniece.

„Varam būt patiesi lepni, jo Rimi pircējiem pieejams ļoti plašs vietējo zemnieku izaudzēto jauno dārzeņu un ogu klāsts, turklāt par ļoti izdevīgām cenām. Tiklīdz ienākusies jaunā raža, tā pēc pāris dienām novāktie dārzeņi un ogas jau ir nopērkami Rimi veikalos. Pircējiem viss pieejams svaigs, tikko kā no dobes plūkts,” stāsta Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Pašreiz Rimi veikalos pieejama pašmāju dārzeņu jaunā raža – dažāda veida salāti, rabarberi, loki, dilles un topinambūri, kā arī tomāti un gurķi. Tie šobrīd ir pircēju iecienītākie Latvijā audzētie dārzeņi.
 


Populārākie raksti