Šonedēļ Rimi veikalos pieejamas pirmās Latvijas sezonas ogas – mellenes un upenes

17. Jūlijs, 2013

Sākot ar šodienu, Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā pieejamas pirmās dārza mellenes, kuras piegādās kooperatīvā saimniecība Baltijas ogu kompānija. Turklāt jau šajā nedēļas nogalē veikalu plauktos nonāks arī lielogu krūmmellenes un upenes. Tās īpaši izceļas ar saldumu, lielumu un skaistumu, ko nodrošina Latvijas ziemeļaustrumu vēsās naktis un spožā dienas saule. Pirmo dārza melleņu cena veikalā būs sākot no Ls 3.50 par kilogramu (pieejamas 500 g un 250 g iepakojumos), savukārt upenes maksās ap Ls 2.50 par kilogramu (pieejamas 350 g un 500 g iepakojumos).

Kā atzīst ogu audzētāji, tad vēlā pavasara un karstās vasaras ietekmē sezonas ogas šogad nogatavojas daudz ātrāk un ir krietni vien saldākas nekā pērn. Paredzams, ka dārza melleņu sezona šogad ilgs līdz pat augusta beigām, savukārt krūmmelleņu sezona – vismaz līdz septembra otrajai nedēļai. Šobrīd Rimi un Supernetto veikalos jau ir pieejamas Latvijas ērkšķogas, un plānots, ka jau tuvākajā laikā ogu sortimentā parādīsies arī sarkanās jāņogas.

 „Esam novērojuši, ka mūsu pircēji arvien biežāk ir gatavi eksperimentēt ar jaunām garšām, dažādojot savu maltīti ar neierastām dārzeņu un ogu šķirnēm. Tāpēc ik dienas rūpīgi strādājam pie tā, lai saviem pircējiem nodrošinātu pēc iespējas bagātīgāku un plašāku augļu, ogu un dārzeņu klāstu. Pagājušās vasaras pārdošanas rezultāti parādīja to, ka mūsu pircēji ir ļoti iecienījuši dārza mellenes un to “lielās māsas” – lielogu krūmmellenes. Pērnvasar kopējie melleņu tirdzniecības apjomi Rimi un Supernetto veikalos pieauga gandrīz trīs reizes, salīdzinot ar 2011. gadu. Savukārt upenes pērn tika pirktas par 30% vairāk kā 2011. gada ogu sezonā,” norāda Karīna Jermušs, SIA Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.


Populārākie raksti