Supernetto veikalā Cēsīs izveidots pastāvīgs grāmatu maiņas punkts

26. Oktobris, 2011

Supernetto veikalā Bērzaines ielā 2a Cēsīs ir izveidots grāmatu maiņas punkts, uz kuru laipni aicinām visus, kam patīk lasīt grāmatas. Ikvienam interesentam ir iespēja atnest kādu savu izlasīto grāmatu un šeit to apmainīt, paņemot lasīšanai kādu citu no plauktā pieejamām grāmatām, to izlasīt un atnest atpakaļ, lai paņemtu atkal jaunu grāmatu.

Idejas par grāmatu maiņas punkta izveidi autore ir Supernetto veikala Bērzaines ielā 2a kasiere – pārdevēja Inese Šarkovska, kuru iedvesmoja “Labo darbu nedēļa” ar aicinājumu sabiedrības interesēs paveikt kādu labu darbu. Inese Šarkova stāsta: “Grāmatu apmaiņas plaukta princips ir vienkāršs. Mums katram mājās ir interesantas grāmatas, kuras jau ir izlasītas un vairs nav nepieciešamas. Tās mēs aicinām atnest uz Supernetto veikalu un izvēlēties sev citas, ko ņemt līdzi uz mājām lasīšanai. Tad nākt un mainīt tās atkal pret jaunām. Manas ģimenes labākā recepte: garšīgs dzēriens, salds našķis un aizraujoša lasāmviela”.

“Mums ir liels prieks, ka mūsu darbinieki ir radoši un ar iniciatīvu apveltīti cilvēki, kam rūp gan savi tiešie darba pienākumi, gan ir vēlme paveikt kaut ko labu sabiedrības interesēs, tādēļ labprāt atbalstām darbinieku iesaistīšanos dažādās aktivitātēs. Supernetto Cēsīs, Bērzaines ielā ir pirmais uzņēmuma veikals, kurā izveidojām šādu pastāvīgu grāmatu maiņas punktu. Ja tas gūs atsaucību iedzīvotāju vidū, izveidosim šādus grāmatu maiņas punktus arī vēl citos Supernetto veikalos”, stāsta Supernetto formāta direktore Ligita Lukina.

Īstenojot šo projektu, Supernetto grāmatu maiņas punkts nekādā gadījumā nekonkurē ar bibliotēkām, kur ir gan ļoti plašs grāmatu klāsts, gan pieejami dažādi citi pakalpojumi un iespējas, bet gan piedāvā ērtu iespēju cilvēkiem, kam ir maz laika vai apgrūtinātas pārvietošanās iespējas, bez maksas paņemt grāmatu lasīšanai, apvienojot to ar ikdienas pirkumu veikšanu. Turklāt tā ir brīvprātīga iniciatīva, kas veicina cilvēkiem iespēju dalīties vienam ar otru.

Pirmās grāmatu plauktā izvietotās grāmatas ir Rimi Latvia darbinieku ziedojums. Šobrīd piedāvājumā ir gan dažādi bestselleri, gan vairāki pasaules daiļliteratūras šedevri, gan praktiskā literatūra par ekonomiku, fiziku, mārketingu u.c. nozarēm, kā arī virkne žurnālu par dārzkopību.


Grāmatu maiņas punkta idejas autore Supernetto Bērzaines ielā 2a Cēsīs kasiere-pārdevēja Inese Šarkovska.


Populārākie raksti