Supernetto veikaliem jauns veidols

07. Augusts, 2009

Šodien, 7. augustā, pēc remonta un veikala telpu pārkārtošanas darbu uzsāk Supernetto veikals Liepājā, Jaunajā Ostmalā 3/5. Šī veikala atvēršana ir zīmīgs notikums, jo ar to noslēdzas Rimi Latvia projekts, kura ietvaros nepilna gada laikā visi piecdesmit septiņi Supernetto veikali Latvijā pārveidoti atbilstoši jaunajam šīs veikalu ķēdes konceptam.

Pārvērtību rezultātā Supernetto veikali ieguvuši jaunu veidolu gan vizuālā noformējuma ziņā, gan pēc būtības. Tagad ikvienam Supernetto veikalu pircējam piedāvājam augstākas kvalitātes pakalpojumus, bet darbiniekiem – jaunu un modernu darba vidi. Pēc veikalu pārveidošanas tie kļuvuši gaišāki un krāsaināki, sortiments − plašāks, un preču izkārtojums − būtiski pilnveidots. Veikalos izvietotas uzskatāmas norādes par preču grupām un viegli pārlūkojamas cenu zīmes. Pircējiem noderīgs jaunums ir arī elektroniskais cenu lasītājs. Pārveidotos Supernetto veikalus var viegli atpazīt jau iztālēm, jo tiem ir mūsdienīga un glīta fasāde, kā arī jauns logo.

Supernetto klienti Rīgā un citās Latvijas pilsētās atzinīgi vērtē to, ka pārveidotie veikali piedāvā jaunas, ērtākas iepirkšanās iespējas un vienlaikus saglabā zemo cenu līderim atbilstošas cenas.

Fakti par zemo cenu veikaliem Supernetto

  • Kopumā Latvijā ir 57 šī tīkla veikali. Šogad atvēri trīs no tiem – Supernetto Rīgā, Apuzes ielā 45 un Nīcgales ielā 53 un Supernetto Ventspilī, Poruka ielā 5.
  • Tagad Supernetto veikali ir pieejami 23 Latvijas pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Siguldā, Ventspilī, Cēsīs, Valmierā, Limbažos, Madonā, Aizkrauklē, Ādažos, Gulbenē, Alūksnē, Daugavpilī, Rēzeknē, Olainē, Kuldīgā, Jelgavā, Jēkabpilī, Saldū, Liepājā, Bauskā, Dobelē un Tukumā.
  • Pašlaik Supernetto veikalu tīkls nodrošina darbavietas vairāk nekā 900 cilvēkiem.

Populārākie raksti