Supernetto veikalos Rīgā iespējams iegādāties viedbiļetes un papildināt e-talonus

27. Marts, 2012

Turpmāk iegādāties viedbiļetes un papildināt e-talonus braukšanai galvaspilsētas sabiedriskajā transportā iedzīvotāji var arī 23 Supernetto veikalos Rīgā. Paplašinot sabiedriskā transporta biļešu tirdzniecības tīklu, iedzīvotājiem tiek nodrošinātas ērtākas iespējas iegādāties viedbiļetes un papildināt e-talonus sev izdevīgākā un pieejamākā tirdzniecības vietā.
Supernetto veikalu kasēs pircēji var iegādāties visus Rīgas Satiksmes piedāvātos sabiedriskā transporta biļešu veidus, tostarp arī tos, kas attiecas uz iedzīvotājiem, kuri likumā noteiktā kārtībā saņem atlaides un atvieglojumus.
Iegādāties viedbiļetes un papildināt e-talonus ir iespējams visos Supernetto veikalos Rīgā, izņemot  Apūzes ielā 45, Nīcgales ielā 53 un Slokas ielā 161. Supernetto veikali, kuros var iegādāties un papildināt e-talonus, atrodas tuvu sabiedriskā transporta plūsmai un pieturvietām, tādējādi ikvienam nodrošinot iespēju kopā ar ikdienas pirkumiem iegādāties arī biļeti braukšanai Rīgas sabiedriskajā transportā.
Plašāku informāciju par e-talonu, biļešu veidiem, maršrutu sarakstiem un citiem jaunumiem var uzzināt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv, vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.


Populārākie raksti