Sūti savu sveicienu Dziesmu un deju svētku dalībniekiem

12. Jūnijs, 2018
Ikviens Siguldas iedzīvotājs un pilsētas viesis aicināts novēlēt raitu soli un skaņu balsi dziesmu svētku dalībniekiem.

15. jūnijā veikalā Rimi Strēlnieku Siguldā, Strēlnieku ielā 2, plkst. 16.00 – 18.00 profesionālas komandas vadībā būs iespējams uzfilmēt video sveicienu savam mīļākajam deju kolektīvam, korim, mammai, kas piedalās Svētkos, vai ikvienam citam XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku dalībniekam. 

Rimi Latvia sadarbībā ar TV3 nolēmuši izveidot īpašu video sveicienu Dziesmu un deju svētku galvenajiem varoņiem – dalībniekiem. Ikvienam, kurš vēlas nodot savu atbalstu Dziesmu un deju svētku dalībniekiem, ir iespēja to nofilmēt piektdien, 15. jūnijā, Rimi Strēlnieku Siguldā, no plkst. 16.00 – 18.00. Dziesmu un deju svētku dalībniekiem video sveicieni tiks nodoti ar TV3 starpniecību.

Sveicieni tiks filmēti Rimi veikalā Siguldā, Strēlnieku ielā 2, kas uz Dziesmu un deju svētku laiku kļuvis par īpašu Dziesmu un deju svētku vēstniecību, tāpat kā Rimi veikali visā Latvijā. Vēstniecības sniegs aktuālāko informāciju par Svētku norisi, kā arī darbosies kā reģionālais centrs Svētku sajūtas radīšanai ikdienas apmeklētājiem. Katrā no Rimi vēstniecībām būs informatīvi Dziesmusvētku stendi ar bezmaksas Svētku avīzēm, programmu, pastkartēm, Svētku suvenīriem, kā arī Svētkiem veltītu produktu līniju. Tos iegādājoties, 3 eiro centi no katra iepakojuma tiks novirzīti Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazo pacientu ērtību uzlabošanai un Dziesmusvētku sajūtas ienešanai slimnīcā.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kas šoreiz notiek Latvijas valsts simtgades zīmē, Rīgu pieskandinās no 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam. XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus organizē Latvijas Nacionālais kultūras centrs, kas ir Kultūras ministrijas padotībā esošā valsts iestāde, atbalsta lieldraugi Swedbank, Elektrum, Latvijas Mobilais Telefons (LMT), kā arī atbalstītāji Rimi, Squalio, Circle K Latvia, KPMG, Wess.


Populārākie raksti