t/c izstādēs iespējams iepazīties ar Kurzemē saražoto

07. Marts, 2013

t/c Ostmala, t/c Tobago, t/c DAMME un t/c Rimi Kuldīga iespējams iepazīties ar Kurzemē ražotiem produktiem.
5. un 6. martā dažādās reģiona pilsētās notika Kurzemē ražoto produktu izstādes „Elementi 2013” atklāšanas pasākumi, kur par izstādes konceptu un ideju stāstīja ne tikai paši pasākuma organizatori, bet arī vietējo pašvaldību pārstāvji un arī paši izstādes dalībnieki.
Izstādes veidotas kā krāsainu un informatīvu plakātu ekspozīcijas, kuru mērķis ir vērst apmeklētāju uzmanību uz mūsu pašu ražotiem produktiem un pierādīt, ka arī kurzemnieki ir apveltīti ar uzņēmību, kreatīvu domāšanu un spēju radīt ko jaunu vai nebijušu.  
Kopumā izstādē šogad piedalās 50 dažādi produkti no visas plašās Kurzemes. Vislielāko interesi izrādījuši uzņēmēji no Ventspils un tās reģiona, kopskaitā iesniegti veseli 25 produkti. To skaitā ir gan Ventas tilts, Mobilais fotostends, zobratu pārnesuma spēle, šūpuļdziesmas dziedošais „Miega lācis” un citi interesanti un oriģināli produkti.
Liepājnieki savukārt piedāvā iespēju iepazīties un uzzināt kāds izskatās elektro velosipēds „Blue Shock Bike” vai Liepājā radīta atpūtas motorlaiva, noskaidrot, ko pārstāv Latvijas zīmols "NUR" un ko uzņēmums SIA „Brik” gatavo no veciem Sibīrijas ciedra bluķiem. Kā arī kādus jaunumus sagatavojuši SIA "WOOLY WORLD".
Arī Saldus, Talsi un Kuldīga snieguši savu artavu izstādes tapšanā un daži uzņēmēji pieteikuši izstādei pat vairākus produktus.  Piemēram, Talsu uzņēmums SIA „BEWO AGRO” šogad startē ar 2 projektiem - mucu mājiņām ar nosaukuma „Laimes māja” un kompaktoru, kas paredzēts augsnes sagatavošanai sējai.
Iepazīties ar visiem šī gada izstādes dalībniekiem un nobalsot par savu favorītu iespējams arī kādā no izstādēm Kurzemes pilsētās Ventspilī (t/c „Tobago”), Kuldīgā (t/c „Rimi”), Liepājā (t/c „Ostmala”) un Rīgā ( t/c „DAMME”). Klātienē nobalot var ar viedtālruņu palīdzību, izmantojot QR kodus , kas atrodami uz produktu plakātiem. 
Vietnē www.kurzemerazo.lv balošana aktīvi norisināsies no 4.-17.martam, kur šo 2 nedēļu laikā tiks noskaidrots Kurzemes produkts Nr.1. Šo titulu iegūs tas, kurš būs savācis vislielāko skatītāju balsu skaitu. Informējam, ka atdot balsi par kādu no produktiem ir iespējams reizi stundā no viena profila (draugiem.lv, facebook.com, twitter.com).
Projektu atbalsta Ventspils pilsētas dome, Ventspils brīvostas pārvalde, Talsu novada dome, Kuldīgas novada dome, Kurzemes Biznesa inkubators, Radio Skonto Kurzeme, Kurzemes radio, SIA „Rimi Latvia”, draugiem.lv un SIA "Wunderkraut Latvia". Projektu organizē Ventspils Augsto tehnoloģiju parks un uzņēmums IdeaHouse.


Populārākie raksti