Tapusi lielākā pilsētas karte Liepājā

14. Septembris, 2018
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar tirdzniecības centrs Ostmala ir radījis lielāko pilsētas karti Liepājā.

Šī Liepājas karte atrodas pie tirdzniecības centra Ostmala (Kārļa Zāles laukums 8), un tajā ar krāšņām bildēm ir attēlotas populārākās apskates vietas pilsētā. Pārskatāmībai un ērtībām karte ir veidota visai liela - tās kopējais izmērs ir 7 metri, bet augstums 2m. 

Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja vadītāja Inta Šoriņa: “Pilsētas kartes izvietošana pie TC Ostmala būs kā papildus informatīvais materiāls pilsētas viesiem plānojot savu atpūtu Liepājā. “Tirdzniecības centra Ostmala iniciatīva šādas kartes izveidošanā ir ļoti apsveicama, jo sezonas, īpaši vasaras, laikā mēs uzņemam ļoti daudzus vietējos un ārvalstu viesus. Mēs vēlamies, lai ikviens pilsētas viesis ir laipni gaidīts ciemos un jūtas kā mājās, tāpēc rūpējamies, lai viņiem būtu nodrošināta visa nepieciešamā informācija,” papildina I.Šoriņa.

Kā skaidro Laura Bērziņa, tirdzniecības centra Ostmala mārketinga vadītāja, tad tirdzniecības centrs ir tautas iemīļots, tāpēc vēlējāmies radīt ko īpašu; ko tādu, kas papildus piesaistītu apmeklētāju uzmanību. Un tā kā Liepāja ir arī īpaša pilsēta, kur valda spēcīgs patriotisms un cilvēki jūtas ļoti piederīgi šai pilsētai, tad nebija šaubu – jāveido Liepājas karte, akcentu liekot uz pilsētas ainavām. Vislielāko paldies un pateicību mēs sakām Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja kolēģiem, kuri iesaistījās gan ar savu pieredzi, gan padomu un redzējumu, lai šis projekts tiktu īstenots.”

Liepājas kartē izmantotas fotogrāfijas no TIC krājumiem, un karte veidota, balstoties uz pilsētas identitātes vadlīnijām, līdz ar to tā ļoti dabiski iekļaujas pilsētvidē. Liepājas karte kalpos ne tikai kā skaists vides elements, bet arī būs praktiska tūrisma sezonas laikā, kad pilsētu apmeklē simtiem tūkstoši viesu no Latvijas un ārvalstīm.


Populārākie raksti