TC Alfa atklāts sestais Rimi Drive

13. Septembris, 2021
Apmeklētājiem durvis vēris hipermārkets Rimi Alfa Brīvības gatvē 372, Rīgā.

Pēc vērienīgas rekonstrukcijas, kurā ieguldīti 1,9 miljoni eiro, apmeklētājiem durvis vēris hipermārkets Rimi Alfa Brīvības gatvē 372, Rīgā. Lai palīdzētu pircējiem iepirkties vēl ātrāk un ērtāk nekā līdz šim, ierīkotas arī trīs Rimi Drive apkalpošanas stāvvietas tieši pie Alfas A ieejas. Tas ir jau sestais Rimi Drive punkts, kas atvērts nepilnu divu gadu laikā kopš e-veikala atvēršanas.

Rimi e-veikala lapas apmeklētāju skaits šī gada pirmajos sešos mēnešos pieaudzis par 70%, salīdzinot ar tādu pašu periodu pērn. Pastāvīgi palielinās arī pieprasījums pēc produktu saņemšanas Rimi Drive: saskaņā ar Rimi apkopotajiem datiem vairāk nekā 80% klientu, kuri izmēģinājuši šo iepirkšanās veidu, atgriežas Rimi Drive un lieto to atkal, turklāt pieaug arī jaunu lietotāju skaits.

“Pircēju skaits, kuri reģistrējušies e-veikalā, turpina pieaugt, tāpēc mūsu uzdevums ir nodrošināt preču saņemšanas iespējas, gan pastāvīgi paplašinot e-veikala piegādes tīklu, gan atverot jaunus Rimi Drive. Rimi Drive šobrīd ir kļuvis par vienu no ērtākajiem preču saņemšanas veidiem – pircēji var ierasties ar savu auto pa ceļam uz vai no darba vai mājām un saņemt e-veikalā veikto pasūtījumu tieši automašīnā jau divu stundu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Drive Alfā ir pilnībā savienots ar Rimi lietotni, caur kuru pircējs nodod ziņu, ka ir ieradies un gatavs saņemt savus pirkumus, neizkāpjot no automašīnas,” stāsta Rimi Latvia e-komercijas formāta direktors Didzis Kirstuks.  

Šobrīd Rimi Drive pakalpojums pieejams jau sešos Rimi veikalos Rīgā: Rimi Alfa, Rimi Mols, Rimi P. Brieža iela, Rimi Aleja, Rimi Ozols un Rimi Spice. Gan Rimi piegāžu, gan Drive tīkls tiks paplašināts arī turpmāk, nodrošinot vēl ērtāku iepirkšanos.


Populārākie raksti