T/c Ostmala ieskandinās sirdssiltus Ziemassvētkus

04. Decembris, 2009

Sestdien, 5. decembrī, tirdzniecības centrā Ostmala sāksies Ziemassvētku gaidīšanas laiks ar devīzi Sirdssiltus Ziemassvētkus, ko ieskandinās Liepājas mūzikas skolas audzēkņi. Tā ietvaros vairākas nedēļas notiks ziemas saulgriežiem veltīti pasākumi – skanīgi svētku koncerti, radošās darbnīcas, labdarības akcija Dāvā prieku, gospeļkora GG choir uzstāšanās, Ziemassvētku tirdziņš un, protams, Salavecīša ierašanās.

Jau šo sestdien, 5. decembrī, no plkst. 13.00 t/c Ostmala ikviens liepājnieks un pilsētas viesis varēs sajust ilgi gaidīto Ziemassvētku noskaņu, par kuru parūpēsies Liepājas mūzikas skolas audzēkņi, sniedzot muzikālu priekšnesumu. Tāpat no plkst. 13.00 līdz 16.00 tirdzniecības centra mazākie apmeklētāji ir mīļi gaidīti piedalīties radošajās darbnīcās un mācīties ar pašu rociņām darināt gan lielus, gan mazus laimes lāčus.

Savukārt 12. decembrī no plkst. 10.00 līdz 21.00 risināsies labdarības pasākums Dāvā prieku, kurā Ostmalas apmeklētāji tiek laipni aicināti atbalstīt pilsētas maznodrošinātās ģimenes, ziedojot kādu rotaļlietu, drēbes, pārtiku vai citu sadzīvē noderīgu lietu, lai pēc tam tās varētu nogādāt vietās, kurās prieks un mīļums ir gaidītākie viesi. Taču plkst. 13.00 visus klātesošos ar gaišu un melodisku koncertu priecēs dziedātājs Gunārs Kalniņš un viņa vadītais gospeļkoris GG choir.

Vienu no gada kvēlākajām vēlmēm – tikšanos ar Ziemassvētku vecīti – bērni varēs piepildīt pirmssvētku nedēļas sestdienā, 19. decembrī, plkst. 13.00, kad mazajiem ķipariem tiks dota iespēja noskaitīt dzejolīšus un saņemt no Salavecīša saldas dāvanas. Tai pat laikā, no plkst. 13.00, ar burvīgām Ziemassvētku dziesmām Jūs priecēs Christmas Band.

Sirsnīgākās dāvanas saviem mīļajiem būs iespējams atrast t/c Ostmala rīkotajā Ziemassvētku tirdziņā, kas darbosies no 19. līdz 23. decembrim katru dienu no plkst. 10.00.

"Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir, kā sniegota meža taka, kas mūs ved no viena gada uz otru. Ejot pa šo taku, cilvēki pārdomā paveikto un mēģina atšķirt svarīgo no nesvarīgā, un cenšas vairāk būt kopā ar saviem tuvajiem un mīļajiem. T/c Ostmala sākot ar šo sestdienu rūpēsies, lai katra tirdzniecības centra apmeklētāja sniegotais ceļš līdz gada skaistākajiem svētkiem un gadumijai būtu gaišs un sirsnības caurvīts, piedāvājot maziem un lieliem liepājniekiem trīs nedēļas nogales izjust Ziemassvētku tuvošanās burvību", saka Ieva Šemeta, SIA Rimi Latvia tirdzniecības centru mārketinga vadītāja.
 


Populārākie raksti