T/c „Tobago” jāņubērni apgūst līgot prasmes

22. Jūnijs, 2010

Aizvadītajā sestdienā tirdzniecības centrā „Tobago” ventspilnieki lustīgā gaisotnē gatavojās tradicionālajiem vasaras saulgriežiem jeb Jāņiem – mācoties gatavot dažādus svētku gardumus un apgūstot pirtī iešanas gudrības.
T/c „Tobago” visiem jāņubērniem sniedza praktiskus padomus Līgo vakaram – atraktīvs pavārs demonstrēja Jāņu ēdienu gatavošanas noslēpumus, savukārt biedrības „Lauku pirtnieki” pieredzējušie eksperti tirdzniecības centra apmeklētājiem stāstīja par to, kā pareizi jāiet pirtī, kā pagatavojama zāļu tēja un iepazīstināja ar pirtsslotu siešanas tehniku.
Tanī pat laikā radošajās darbnīcās bija iespēja apgūt vainagu pīšanas un zāļu pušķu veidošanas prasmi, bet Amatu mājas studijas „Vīkale” meistari deva praktiskus padomus aušanas mākā. Taču aktīvākie lustēties gribētāji piedalījās tematiskajā viktorīnā, piemēram, atbildot uz jautājumiem par Jāņu siera sastāvdaļām, un grāmatnīcas „Globuss” atjautības spēlē, parādot savas zināšanas par Līgo tautasdziesmu vēsturi. Tāpat risinājās arī t/c „Tobago” konkurss, kur bija nepieciešamas jau plašākas zināšanas par pašu tirdzniecības centru – kāda ir tā platība, cik veikalu tajā atrodas u.t.t. Erudītākie apmeklētāji tika pie bagātīgajiem „RIMI” pārtikas groziem 10 latu vērtībā.
Par godu vasaras saulgriežiem no 19. jūnija līdz 10. jūlijam visos t/c „Tobago” akcijā iesaistītajos veikalos apmeklētāji ar saviem pirkuma čekiem var piedalīties arī loterijā, kuras uzvarētāji tiks pie ļoti jaukām un noderīgām balvām.
 

 


Populārākie raksti