T/c „VIVO centrs” jāņubērni apgūst līgot prasmes

22. Jūnijs, 2010

Aizvadītajā sestdienā tirdzniecības centrā „VIVO centrs” jelgavnieki lustīgā gaisotnē gatavojās tradicionālajiem vasaras saulgriežiem jeb Jāņiem – mācoties gatavot dažādus svētku gardumus un apgūstot pirtī iešanas gudrības.
T/c „VIVO centrs” visiem jāņubērniem sniedza praktiskus padomus Līgo vakaram – TV šova „Glābējkomandas Cepums” atraktīvais pavārs Lauris Aleksejevs demonstrēja gardu siermaizīšu un pankūku cepšanas noslēpumus, savukārt biedrības „Lauku pirtnieki” pieredzējušie eksperti tirdzniecības centra apmeklētājiem stāstīja par to, kā pareizi jāiet pirtī, kā pagatavojama zāļu tēja un iepazīstināja ar pirtsslotu siešanas tehniku.
Tanī pat laikā radošajās darbnīcās bija iespēja apgūt vainagu pīšanas un zāļu pušķu veidošanas prasmi, bet Tautas lietišķās mākslas studijas „Dardedze” meistari deva praktiskus padomus aušanas mākā. Taču aktīvākie lustēties gribētāji piedalījās tematiskajā atjautības viktorīnā, piemēram, atbildot uz jautājumu par Jāņu siera sastāvdaļām, kā arī „VIVO centrs” konkursā, kur bija nepieciešamas jau plašākas zināšanas par pašu tirdzniecības centru – kāda ir tā platība, cik veikalu tajā atrodas u.t.t. Erudītākie apmeklētāji tika pie bagātīgajiem „RIMI” pārtikas groziem 10 latu vērtībā.
Par godu vasaras saulgriežiem no 19. jūnija līdz 10. jūlijam visos t/c „VIVO centrs” akcijā iesaistītajos veikalos apmeklētāji ar saviem pirkuma čekiem var piedalīties arī loterijā, kuras uzvarētāji tiks pie ļoti jaukām un noderīgām balvām.
 


Populārākie raksti