Tet Rīgas maratona Rimi Bērnu dienā jau reģistrējušies teju 10 000 bērnu

03. Maijs, 2019
Tet Rīgas maratona divu dienu programmu arī šogad atklās Rimi Bērnu diena, piedāvājot skriešanas piedzīvojumu izbaudīt pašiem mazākajiem skrējējiem un ģimenēm.

Reģistrēties lielākajam bērnu sporta pasākumam iespējams līdz dalībnieku skaita limita jeb 13 000 dalībnieku sasniegšanai, izvēloties saviem spēkiem piemērotāko distanci – "Mazie", 200 m, 400 m, Sprinta Karali un Karalieni vai 4,2 km garo Ģimeņu skrējienu. Pasākumā piedalīsies arī Latvijas gada vieglatlēti Sindija Bukša un Jānis Leitis. Pirmos starta numurus Rimi Bērnu dienai iespējams izņemt vienā no 9 Rimi veikaliem jau šodien.

Rimi Bērnu diena, kas 18. maijā norisināsies 11. novembra krastmalā, plkst. 10.00 atklās Ģimeņu skrējiens ar 4,2 km garu trasi pašā Rīgas centrā. Trases maršruts sestdienas rītā no krastmalas vedīs pāri Vanšu tiltam, pa Meierovica bulvāri, garām Brīvības piemineklim un uz finiša taisni cauri Vecrīgai. Ģimeņu skrējienā aicināti piedalīties visa vecuma bērni bez vecuma ierobežojuma kopā ar ģimeni, radiem vai draugiem. Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienā tiks veikta arī laika kontrole un pēc skrējiena visiem dalībniekiem būs pieejamas ne tikai finišētāju medaļas un somiņas ar spēcinošiem našķiem, bet mājas lapā būs pieejams arī diploms ar rezultātu.

Tūlīt pēc Ģimeņu skrējiena starti tiks doti Rimi Bērnu dienas mazajām trasītēm un aktivitātēm. No plkst. 11.00 uz kārtīgu izskriešanos un sportiskām aktivitātēm tiek aicināti jaunie skrējēji līdz 12 gadu vecumam. Šogad skriešanas trasītes 11. novembra krastmalā plānotas 200 m un 400 m garumā, bet paši mazākie bērni līdz 3 gadu vecumam ir aicināti uz šķēršļu trasīti "Mazie".

2019. gada Rimi Bērnu dienas īpašais jaunums ir jauna distance ar oficiāliem numuriem un laika atzīmi – “Sprinta karalis un karaliene” – šeit 60 m sprinta skrējienā noteiksim šī gada "Sprinta karali un karalieni" katrā vecuma grupā. Plkst. 13.00 uz vienu īpašu stundu 200 m un 400 m trasītes pārtaps par 60 m sprinta arēnu, kurā sevi pierādīt varēs ātrākie no ātrākajiem, savukārt skatītāji varēs ērti iekārtoties finiša tribīnēs, kuras atradīsies notikuma centrā tieši pie finiša. Jaunās distances uzvarētājus apbalvos un ar saviem padomiem skriešanā dalīsies arī Latvijas gada vieglatlēti Sindija Bukša (Latvijas rekordiste 60 m skrējienā) un Jānis Leitis (Latvijas rekordists 400 m skrējienā). 

Rimi Bērnu dienas programma:

  • 10.00 Starts 4,2 km "Ģimeņu skrējiens"
  • 10.00-18.00 Sportiskas aktivitātes
  • 11.00-18.00 Trasīte "Mazie" (0-3 g.v.)
  • 11.00-13.00 200 m (3-8 g.v.) un 400 m (5-12 g.v.)
  • 13.00-14.00 60 m distance Sprinta karalis un karaliene
  • 14.00-18.00 200 m (3-8 g.v.) un 400 m (5-12 g.v.)

Aktivitātes
Paralēli skriešanas trasītēm visas dienas garumā 11. novembra krastmalā visu vecumu dalībniekiem būs iespējams iesaistīties radošās un izzinošās aktivitātēs. No plkst. 10.00 Rimi Bērniem teltī visas dienas garumā norisināsies dažādas sportiskas aktivitātes: crossfit ar CrossFit Urban Tribe Kids, bokss pie “LNK Boxing”, steps ar SoulTab, zumba un cheerdance pie “Sporta kluba F1” un taekvondo ar Latvijas Taekvondo asociāciju. No plkst. 11.00 bērni varēs drosmi pārbaudīt virvju trasē “Turies!”.

Serviss Rimi Bērnu dienas dalībniekiem
Ģimeņu skrējiena dalībnieku ērtībām Doma laukumā darbosies mantu glabātuve un velonovietne, kura būs pieejama ikvienam dalībniekam ar starta numuru. Savukārt zīmols Happy būs parūpējies par pašiem mazākajiem pasākuma apmeklētājiem, nodrošinot bērnu pārtīšanas zonu. Savukārt, visiem pazudušajiem un noklīdušajiem bērniem “Tikšanās vieta” tiks organizēta sadarbībā Ģimenes Psiholoģijas centru “Līna”.

Numuru izņemšana
Starta numurus 400 m, 200 m un “Mazie”, kas norisināsies bez laika kontroles, reģistrēto dalībnieku vecāki un ģimenes locekļi no 3. līdz 17. maijam, uzrādot reģistrācijas brīdī saņemto apstiprinājuma vēstuli, varēs izņemt reģistrācijas brīdī izvēlētajā Rimi veikalā vai Tet Rīgas maratona EXPO 17. maijā. Savukārt “Ģimeņu skrējiena” un “Sprinta karaļa un karalienes” starta numuri būs aprīkoti ar īpašu laika mērīšanas čipu, tādēļ tos izņemt būs iespējams tikai Tet Rīgas maratona EXPO 17. un 18. maijā.

Distance Numurs Numuru izņemšana
Ģimeņu skrējiens Ar laika čipu Tikai EXPO 17. maijā
Sprinta karalis un karaliene Ar laika čipu Tikai EXPO 17. un 18. maijā
400 m, 200 m, trasīte "Mazie" un aktivitātes Bez laika čipa Izvēlētajā Rimi veikalā no 3. līdz 17. maijam; EXPO 17. un 18. maijā


Turpinās Reģistrācija Rimi Bērnu dienai

Rimi Bērnu dienas visām distancēm iespējams reģistrēties Tet Rīgas maratona mājas lapā www.tetrigasmaratons.lv sadaļā "Rimi Bērnu diena". Bērnus pasākumam jāpiesaka pieaugušajiem, kas 18. maijā plāno piedalīties un varēs uzraudzīt bērnu Rimi Bērnu dienas skrējienos un aktivitātēs.

Dalība Rimi Bērnu dienas skrējienos un aktivitātēs, izņemot Ģimeņu skrējienu, ir bez maksas. Dalības maksa Ģimeņu skrējienā par vienu skrējēju ir 4,00-5,00 EUR, atkarībā no pieteikto dalībnieku skaita. Taču dalībnieki tiek aicināti pieteikties laicīgi, jo dalībnieku limits aktivitātēm 11. novembra krastmalā būs 13 000 dalībnieku, savukārt Ģimeņu skrējienam 5 000 dalībnieku. 
 

 


Populārākie raksti