Tiek atklāts jaunais Rimi Hyper tirdzniecības centrā Sāga

10. Novembris, 2020
Otrdien, 10. novembrī, tiek atvērts jauns Rimi Hyper veikals tirdzniecības centrā Sāga Biķeru ielā 4, Dreiliņos.

Tas ir trīsdesmit septītais Hyper formāta veikals, kas nodrošinās ērtu un kvalitatīvu iepirkšanās pieredzi un plašu produktu sortimentu klientiem, kā arī 85 jaunas darba vietas.

“Jaunais Rimi Hyper t/c Sāga nodrošinās visu nepieciešamo svaigām, gardām un veselīgām maltītēm, svinīgiem mirkļiem, kā arī steidzīgam dienas ritmam, kad svarīgi iegādāties jau gatavus ēdienus. Šī veikala atklāšana ir laba ziņa arī tiem pircējiem, kuri dod priekšroku pirkumiem e-veikalā, jo arī no šī veikala veiksim piegādes, kas ļaus palielināt e-veikala kapacitāti un turpināt nodrošināt pircējiem augstas kvalitātes produktu piegādi,” stāsta SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Tirdzniecības zāle iekārtota 2910 kvadrātmetru platībā pēc jaunā dizaina koncepta, kur pircēju ērtībai informācijas centra kase apvienota ar pašapkalpošanās kasēm. Apvienotajā informācijas centra un pašapkalpošanās kasu zonā ir pieejamas uzkodas un kafija līdzi ņemšanai, kā arī citas pirmās nepieciešamības preces, lai padarītu iepirkšanos ātrāku un ērtāku.

Pircēju ērtībām veikala nodaļās ir izvietotas vieglāk pamanāmas norādes, pieejami pašapkalpošanās skeneri, paplašināta veikala ieejas zona, apvienotajā pašapkalpošanās kasu un informācijas centra zonā uzstādītas astoņas ātras un modernas pašapkalpošanās kases, pieejami ērtāki un vieglāk vadāmi iepirkumu rati. Tāpat kā citos Rimi hipermārketos, arī šajā veikalā atrodama īpaša ekoloģisko produktu sekcija un specializētie produkti cilvēkiem, kuriem ir pārtikas alerģijas. Sortiments iedzīvotājiem nodrošina plašu svaigās pārtikas, mājsaimniecības un citu preču klāstu. Lielveikalā iespējams iegādāties visu ikdienā nepieciešamo – uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes, svaigus augļus, dārzeņus, suši, gatavās maltītes, mājsaimniecības un higiēnas lietas, kā arī citas preces ikdienai un svētkiem. Savukārt maizes nodaļa un ceptuve aprīkota ar modernizētām iekārtām vēl ātrākai un efektīvākai darbībai. Kā visos jaunajos veikalos, arī šajā izmantots energoefektīvs un videi draudzīgs LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% apgaismojumam nepieciešamās elektrības, kā arī īpašas aukstumsistēmas, kas nodrošina energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Visos Rimi veikalos tiek stingri ievērotas iekšējās vadlīnijas, pievēršot pastiprinātu uzmanību drošības, higiēnas un dezinfekcijas pasākumu ievērošanai. Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

Atgādinām, ka, apmeklējot tirdzniecības vietas, pircējiem jālieto dezinfekcijas līdzekļi un mutes un deguna aizsegs, jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem un darbiniekiem, pēc iespējas jāapmeklē veikals laikā, kad ir mazāka cilvēku plūsma, un jāiepērkas atbildīgi, uz veikalu nākot vienam un ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.

No pirmdienas, 9. novembra, papildus jau iepriekš ieviestajiem drošības pasākumiem un informatīviem materiāliem pie ieejas visos Rimi veikalos ir izvietotas norādes par pieļaujamo pircēju skaitu veikalā vienlaicīgi, nodrošinot katram pircējam vismaz 10 kvadrātmetrus no publiski pieejamās telpas. Turklāt ir samazināts arī iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā netiek ielaisti.

Rimi Hyper Sāga gaidīs klientus katru dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00.


Populārākie raksti