Tiek atvērti divi jauni veikali

25. Augusts, 2010

26. augustā plkst. 12.00 durvis vērs pirmais Rimi lielveikals Siguldā t/c Šokolāde Strēlnieku ielā 2, savukārt 27. augustā plkst. 8.00 sāks darbu zemo cenu veikals Supernetto Ikšķilē Melioratoru ielā 1A. Abos veikalos kopā tiks nodrošinātas 66 jaunas darbavietas. 50 darbinieki strādās jaunajā Rimi veikalā, bet 16 apkalpos pircējus Supernetto Ikšķilē.

Jauno veikalu atklāšana ir ilgi gaidīts notikums Ikšķiles un Siguldas iedzīvotājiem. Gan tādēļ, ka lielākā daļa darbinieku ir šo pilsētu iedzīvotāji, gan tālab, ka līdz šim Ikšķilē un tās tuvākajā apkārtnē uzņēmums Rimi Latvia nebija pārstāvēts ar kādu no veikaliem. Savukārt Siguldā kopš 2004. gada darbojas zemo cenu veikals Supernetto.
Rimi lielveikals t/c Šokolāde ir veidots saskaņā ar jauno uzņēmuma lielveikalu konceptu un kļūs par ceturto jaunā tipa Rimi lielveikalu Latvijā. Vienlaikus tas būs pirmais Rimi lielveikals, kurā tiks ieviesti jauni, speciāli Rimi veikaliem Baltijas valstīs projektēti ergonomiski un darbiniekiem daudz ērtāki kases galdi. Šie kases galdi ir projektēti tā, lai kasieris dienas laikā veiktu veselībai pēc iespējas nekaitīgākas kustības un tādējādi justos moži arī darbadienas beigās. 

Veikals radīts, lai pircēju ikdienu padarītu vieglāku un ērtāku, nodrošinot kvalitatīvus produktus, zemas cenas, interesantu sortimentu un īpašu uzmanību veltot laipnai, personīgai un profesionālai apkalpošanai. Lai veikals pēc iespējas vairāk atbilstu reālajai situācijai un pircēju gaidām, pirms veikala atvēršanas tika iesaistīti pircēji. Topošajam Rimi lielveikalam Siguldā tika izveidota speciāla mājas lapa www.www.rimi.lv/sigulda/, kurā kopš augusta vidus iedzīvotājiem ir iespēja ne vien apskatīt veikala iekārtojumu, bet arī piedalīties aptaujā par to, kādas preces viņi vēlas redzēt jaunā veikala plauktos, kurām preču grupām prioritāri vēlētos labas akciju cenas, kā arī izteikt viedokli par to, ko pircēji sagaida no mums kā tirgotāja.

„Jau šobrīd varam novērot, ka cilvēku atsaucība ir tiešām liela; aptaujā piedalījušies un par vēlamajiem produktiem nobalsojuši jau vairāk nekā 1000 pircēju. Produkti, kas būs saņēmuši visvairāk balsu, tiks ieviesti Rimi Sigulda sortimentā”, stāsta Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa.

Pēc šī brīža atbildēm varam spriest, ka pamatā siguldiešus interesē plašs ikdienas preču sortiments, uzsvaru liekot uz spēcīgu svaigo preču klāstu: maizi, zivīm, piena un gaļas produktiem.
Piemēram, runājot par svaigo zivju klāstu, minēti vismaz 23 svaigu zivju veidi. To vidū ar lielāko balsu skaitu izceļas tādas plaši iecienītas zivis kā laši, foreles un karpas, vienlaikus pa kādai balsij ir nodots arī par nēģiem, lucīšiem, brekšiem, vēžiem, pat par samu. „Varam iepriecināt arī delikatešu cienītājus, jo, piemēram, nēģu sezona šogad tikai tagad sākas. Un vieni no pirmajiem svaigi ceptajiem nēģiem būs pieejami Rimi Siguldā jau veikala atklāšanas dienā”, saka Zane Eniņa.

Daudzi aptaujas dalībnieki norādījuši, ka veikala plauktos vēlas redzēt Latvijā ražotu produkciju, kā arī preces ar Rimi zīmolu. Vairāki respondenti arī uzsvēruši nepieciešamību pēc ekoloģiski tīras pārtikas, piemēram, miltiem, rīsiem, kafijas, bioloģiski audzētas trušu gaļas.

Atklāšanas dienu īpašie piedāvājumi pircējiem
Jaunajā Rimi lielveikalā četru dienu garumā siguldiešus un viesus priecēs dažādi atklāšanas pārsteigumi. Visas četras dienas veikala mazos apmeklētājus izklaidēs draudzīgie brāļi Rimanti, bērniem tiks dāvināti baloni un kārumi, notiks stafetes un konkursi.

26. augustā plkst. 12.00 – 18.00 un 27. augustā plkst. 8.00 – 19.00 tiks organizētas Laimīgās stundas, kuru laikā ik stundu veikala apmeklētājus iepriecināsim ar nelielām, bet patīkamām un lieti noderīgām dāvaniņām. Līdztekus citiem akciju piedāvājumiem īpaši labas cenas šajā veikalā būs tādiem iecienītiem produktiem kā vistas filejai, kafijai, lasim un sieram.
Sestdien, 28. augustā plkst. 12.00 – 16.00 notiks dažādi konkursi un atrakcijas bērniem, bet
plkst. 16.00 ar nelielu koncertprogrammu veikala apmeklētājus sveiks rokenrola leģenda Pits Andersons.

Fakti par uzņēmumu Rimi Latvia
Līdz ar Rimi lielveikala Siguldā un Supernetto Ikšķilē atklāšanu Latvijā darbosies 106 Rimi Latvia veikali: 15 Rimi hipermārketi, 31 Rimi lielveikals un 60 zemo cenu veikali Supernetto.

Kopumā šogad durvis vēruši jau 5 jauni Rimi Latvia veikali (Supernetto veikali Balvos, Jēkabpilī, Tukumā un Ikšķilē, kā arī Rimi Siguldā), turklāt vēl 2 Rimi veikali tikuši remodelēti (Rimi lielveikals Kauguros tika pārveidots par hipermārketu, paplašinot gan tirdzniecības platību, gan sortimentu, bet Rimi Barona centrā Rīgā tika pārveidots atbilstoši jaunajam Rimi lielveikalu konceptam).

Fakti par Rimi lielveikalu Siguldā
Darbinieku skaits – 50
Kases – 7
Tirdzniecības platība – aptuveni 900 m²
Darba laiks – 8.00 – 22.00
Sortiments – aptuveni 7000 vienības

Fakti par Supernetto Ikšķilē
Darbinieku skaits – 16
Kases – 4
Tirdzniecības platība – aptuveni 500 m²
Darba laiks – 8.00 – 22.00
Sortiments – aptuveni 1800 vienības

 


Populārākie raksti