Tiek atvērts jauns tirdzniecības centrs Biķernieku ielā, Rīgā

19. Jūnijs, 2012

Šodien, 19. jūnijā, plkst. 12:00 durvis ver jauns Rimi tirdzniecības centrs Rīgā, Biķernieku ielā 160, kura izveidē ieguldīti vairāk nekā 5 miljoni latu. Tajā līdz ar enkurnomnieku – Rimi hipermārketu – būs pieejamas vēl 15 tirdzniecības vietas, kas pircējiem nodrošinās plašu preču un pakalpojumu klāstu. Tirdzniecības centra kopējā platība ir vairāk nekā 4000 m², no kuras pusi aizņem mājīgās Rimi hipermārketa telpas. Kopumā Rimi hipermārketā radītas 80 jaunas darba vietas, lielākoties Rīgas un tuvējās apkaimes iedzīvotājiem. Turklāt jaunais Rimi tirdzniecības centrs ir īpaši ērts un pieejams ne tikai autovadītājiem, bet arī velo braucējiem – pie veikala uzstādītas modernas un ērtas velonovietnes, kas paredzētas 20 velosipēdu novietošanai.

Rimi Biķernieku ielā nodrošinās visiem Rimi hipermārketiem raksturīgo preču sortimentu. Plašā izvēlē būs pieejama gan svaigā pārtika – augļi, dārzeņi, piena un gaļas produkti, gan uz vietas gatavotie konditorejas izstrādājumi, tostarp pašu ceptās maizes un smalkmaizītes, tortes, kā arī kulinārija – salāti, uzkodas un citi produkti. Tāpat Rimi veikalā atsevišķas nodaļas būs paredzētas kosmētikai, bērnu precēm, apģērbiem, mājsaimniecības precēm, kā arī sezonas aktuālajai produkcijai. Turklāt klientu un darbinieku ērtībai Rimi veikalā būs pieejamas jaunas un modernas kases, kas nodrošinās ne tikai ātrāku apkalpošanu, bet arī ļaus pircējiem daudz pārskatāmāk sekot līdzi veiktajiem pirkumiem un to summai.

Jaunajā Rimi tirdzniecības centrā līdz ar enkurnomnieku Rimi darbosies arī Mēness aptieka, Jāņa Rozes grāmatnīca, profesionālās kosmētikas veikals Canella, bērnu preču veikals Dūda, optikas salons Outlet Optika, ziedu veikals Sky flowers, valūtas maiņa Monex TG, ķīmiskā tīrītava Clean control, un citi. Savukārt Rimi hipermārketa sortimentu papildinās zemnieku produkcijas veikaliņš Klēts, kas piedāvā visplašāko lauku labumu klāstu – gan gaļas izstrādājumus, gan pienu, sviestu, biezpienu. Tāpat Klēts sortimentā ir dažādi dārzeņi, saldētas ogas, medus, maize, zāļu tējas, vīns un citi gardi produkti no pašmāju zemnieku saimniecībām.

Veidojot jauno tirdzniecības centru, Rimi īpaši domājis par velobraucējiem un tiem apkārtējo rajonu iedzīvotājiem, kuri ikdienā labprāt pārvietojas ar velosipēdu. „Veidojot jaunā Rimi tirdzniecības centra velonovietni, ņēmām vērā ekspertu ieteikumus, kā arī vadījāmies pēc visaugstākajiem drošības standartiem -  stāvvietā ir iespēja novietot 20 velosipēdus, turklāt pieslēdzot ne tikai priekšējo riteni, bet arī pašu velosipēda rāmi. Tāpat velonovietne ir aprīkota ar video novērošanas kamerām. Šādas mūsdienīgas velonovietnes arī turpmāk plānojam uzstādīt pie jaunatvērtajiem Rimi veikaliem, lai velobraucēji iepirkšanos varētu baudīt bez steigas, neuztraucoties par savu braucamrīku drošību,” stāsta Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa.

Fakti par Rimi tirdzniecības centru Biķernieku ielā

Kopējā tirdzniecības centra platība: 4300 m2
Rimi platība: 2000 m2
Rimi darbinieku skaits: 80
Kases: 8
Rimi lielveikala darba laiks: 8 – 22Neilgi pirms tirdzniecības centra atvēršanas pirmie pircēji jau gaida


Jaunā veikala atvēršana piesaistījusi daudzu interesentu uzmanību


Pie jaunā tirdzniecības centra uzstādīta riteņu novietne, kurā vienlaicīgi iespējams pieslēgt 20 velosipēdus


Tāpat kā citos hipermārketos, arī jaunajā veikalā kulinārijas piedāvājums ir ļoti plašs


Vienlaikus hipermārketā atklāts arī zemnieku produkcijas veikaliņš Klēts, kurā nopērkami dažādu lauku labumi

Jaunais tirdzniecības centrs Biķernieku ielā atvērts no 8 rītā līdz 22 vakarā


Populārākie raksti