Tiek atvērts pirmais Rimi veikals Alūksnē

24. Augusts, 2022
24. augustā, plkst. 12.00 tiek atklāts pirmais Rimi veikals Alūksnē, Pils ielā 72. Izmantojot energoefektīvus risinājumus, veikals nodrošinās visu ikdienai nepieciešamo, parūpējoties arī par produktiem gardēžiem un vegāniem.

Kopējā veikala zāles platība ir 572 m2. Veikalā īpaši padomāts par vides pieejamību, piemēram, pārdomāti plauktu izmēri, lai starp tiem var ērti izbraukt gan ar bērnu ratiņiem, gan ratiņkrēslu. Veikala būvniecībā izmantoti tādi videi draudzīgi risinājumi kā energoefektīvs LED apgaismojums un aukstumvitrīnas. Tāpat veikalā būs pieejams taromāts. Pircējiem būs pieejamas trīs pašapkalpošanās un divas parastās kases. Kopumā Rimi vietējiem iedzīvotājiem nodrošinās 15 jaunas darbavietas.

“Jaunais Rimi Mini veikals atrodas netālu no aktīvā pilsētas un atpūtas centra – Alūksnes ezera un Pilssalas. Veikals dala ēku ar autoostu, tāpēc tas noderēs gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pircējiem, kuri dodas ceļā. Veikalā ir arī neliela atpūtas zona ar galdiņiem, kur baudīt gardu kafiju un svaigi ceptas smalkmaizītes,”

stāsta Inga Bite, Rimi Latvia ārējās komunikācijas vadītāja.

Rimi veikala plauktos varēs atrast ne tikai ikdienišķu produkciju, bet arī bezglutēna un vegāniskos produktus atsevišķos stendos. Savukārt eksotisko garšu cienītājiem būs iespēja palutināt sevi ar precēm no Pasaules garšu stenda.

Lai rūpētos par vietējo klientu vajadzībām, īpaši padomāts par nepārtikas preču sortimentu, piemēram, traukiem, svecēm, dziju u. c. Pircēji varēs arī iegādāties mazo sadzīves tehniku, tādējādi vienuviet atrodot visu ikdienai nepieciešamo. Pie veikala pieejama bezmaksas autostāvvieta klientiem ar vietu 25 automašīnām. Tāpat pieejamas arī velonovietnes.

Veikals ir atvērts pircējiem katru dienu no  plkst. 08.00 līdz 22.00.


Populārākie raksti