Tiek paplašināts Rimi e-veikala pasūtījumu saņemšanas veids - Rimi Drive

18. Jūnijs, 2020
Pieprasījums pēc produktu saņemšanas Rimi Drive pēdējo mēnešu laikā ir palielinājies vairākas reizes. Teju 40% no veiktajiem pasūtījumiem Rimi e-veikalā tiek saņemti Rimi Drive.

Turpinot paplašināt e-veikala kapacitāti un pircēju ērtībām 18. jūnijā tiek atklāts jau ceturtais Rimi Drive, Pulkveža Brieža ielā 33a. Rimi Drive pircēji var ierasties ar savu auto un saņemt e-veikalā veikto pasūtījumu tieši automašīnā jau trīs stundu laikā pēc pasūtījuma veikšanas.

“Pēdējo mēnešu laikā esam būtiski paaugstinājuši e-veikala kapacitāti paplašinot gan piegādes teritoriju, gan atverot jaunus Rimi Drive un “Saņem veikalā” punktus, tā e-veikala mājas piegādes teritorijā tika iekļauta arī Jūrmala, Ķekava, Olaine un Salaspils. Pēc Rimi novērojumiem, cilvēki aizvien vairāk izvēlas gatavot maltītes mājās, tādejādi ir pieprasīti gaļas produkti, augļi, dārzeņi un aizvien pieprasītāka kļūst sadzīves ķīmija, bērnu preces un galda spēles. Tāpat mūsu pircēji novērtē plašo Latvijā ražoto preču pieejamību e-veikalā, pircēju ērtībām tās var viegli atpazīt pēc Latvijas karoga ikoniņas pie vietējā ražojuma produktiem,” informē Rimi Latvia e-komercijas formāta direktors Didzis Kirstuks.

Rimi vienmēr aicināja izvēlēties Latvijā ražotu produkciju, taču šī brīža situācijā tas ir īpaši svarīgi, tāpēc šobrīd it īpaši tiek likts uzsvars uz tiem produktiem, ko piedāvā vietējie ražotāji. Rimi atbalsts vietējiem ražotājiem veicināja arī to produktu pieprasījuma pieaugumu. Dažādu atbalsta aktivitāšu rezultātā kopš šī gada marta Latvijā radīto produktu īpatsvars Rimi e-veikala pircēju grozos ir pieaudzis teju par 20%.

Rimi  e-veikalā īpaša vērība tiek pievērsta kvalitatīvai un visām higiēnas prasībām atbilstošai ne vien produktu uzglabāšanai, bet arī piegādes veidam, ko veic specializētajos pārtikas pārvadāšanai paredzētos transportos ar atbilstošiem pārtikas uzglabāšanas kritērijiem. E-veikalā veikto pirkumu saņemšana Rimi Drive ir viens no trīs saņemšanas veidiem, kas paredz ērtu un ātru risinājumu, kā ietaupīt iepirkšanās laiku. Šobrīd e-veikalā veiktos pasūtījumus iespējams saņemt trīs veidos – pasūtīt piegādi uz mājām, saņemt pirkumus Rimi Drive pie t/c Ozols, t/c Spice, t/c Aleja, t/c Rimi Pulkveža Brieža vai arī “Saņem veikalā” punktos Rimi Ozols, Rimi Spice, Rimi Mols, Rimi Olimpia, Rimi Damme un Rimi Aleja.


Populārākie raksti