Tiek uzsākta labdarības akcija Skolas soma

09. Jūlijs, 2012

Lai palīdzētu bērniem no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā uzsākt skolas gaitas, jau septīto gadu pēc kārtas Rimi sadarbībā ar labdarības portālu Ziedot.lv rīko akciju Skolas soma. Šogad palīdzība un finansiāls atbalsts mācību uzsākšanai un skolas lietu iegādei nepieciešams 1600 pirmklasniekiem visā Latvijā. Ziedojumu vākšana akcijai Skolas soma notiks no 6. jūlija līdz septembra sākumam. Ikviens aicināts sniegt savu atbalstu sev ērtā veidā - ziedojot Rimi un Supernetto ziedojumu kastītēs, kā arī ar norēķinu karti Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā.

Lai arī Latvijā pamatizglītība ir pieejama bez maksas, tomēr skolas gaitu uzsākšanai nepieciešami diezgan ievērojami finanšu līdzekļi. Arī iegādājamo skolas lietu saraksts ir garš, sākot ar rakstāmpiederumiem un darba burtnīcām, beidzot ar sporta tērpu un maiņas apaviem. 

Tāpat akcijai Skolas soma iespējams ziedot arī labdarības portālā www.ziedot.lv ar internetbankas starpniecību vai norēķinu karti. Sešu gadu laikā akcijas Skolas soma ietvaros palīdzību saņēmuši teju 7 000 pirmklasnieku no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā. Kopumā trūcīgo pirmklasnieku atbalstam ziedoti gandrīz 190 tūkstoši latu. 


Populārākie raksti