Tiek uzsākta ziedojumu vākšana projektam Kopgalds

05. Jūnijs, 2012

Ar Rimi zupas virtuves Kopgalds atbalstu, katru mēnesi 14 Latvijas pilsētās tiek izdalīti aptuveni 43 tūkstoši siltā ēdiena porciju. Bieži vien tā ir vienīgā siltā maltīte dienā, ko bauda mazturīgie Latvijas iedzīvotāji Ventspilī, Kuldīgā, Dobelē, Madonā, Rēzeknē, Talsos, Tukumā, Liepājā, Jelgavā, Saldū, Daugavpilī, Iecavā, Valmierā un Rīgā.

Lai arī turpmāk zupas virtuves saņemtu nepieciešamo atbalstu maltīšu nodrošināšanai mazturīgajiem iedzīvotājiem, mēs turpinām ziedojumu vākšanu projektam Kopgalds.

Pērn projektam Kopgalds iedzīvotāji visā Latvijā saziedoja  gandrīz 19 tūkstošus latu. Par šiem līdzekļiem zupas virtuves varēja iegādāties dažādu sadzīves tehniku – piemēram, plītis, virtuves kombainus, saldētavas, ledusskapjus, apmaksāt ikdienas uzturēšanas izdevumus, iegādāties pārtiku, veikt aktuālākos remontdarbus telpu labiekārtošanai, kā arī iegādāties citas tikpat nepieciešamas lietas. Taču, lai ik dienas ar siltu maltīti nodrošinātu visus mazturīgos iedzīvotājus, zupas virtuves lūdz palīdzību arī šobrīd – tām trūkst dažādi virtuves priekšmeti, katli, pannas, kā arī sadzīves tehnika, kas maltīšu gatavošanas laikā ātri nolietojas. Tāpat vairākās zupas virtuvēs vajadzīgs atbalsts zupas virtuves uzturēšanas izdevumiem, pārtikai, kā arī remontdarbiem un telpu labiekārtošanai.

Aicinām ikvienu sniegt savu atbalstu, ziedojot ziedojumu kastītēs visos Rimi un Supernetto veikalos, ar maksājumu karti, norēķinoties par pirkumu kasē (summa 5 Ls), kā arī iespējams ziedot savu uzkrāto MansRimi naudu mājaslapā, savā lietotāja kontā. Ziedojumu vākšanu uzsākam 5. jūnijā un tā turpināsies līdz jūlija sākumam.


Populārākie raksti