Tirdzniecības centra Alfa Rimi hipermārketā atklāta pārveidotā nepārtikas un iepakotās pārtikas preču zona

15. Februāris, 2013

Februāra vidū tirdzniecības centra Alfa Rimi veikalā pēc rekonstrukcijas tika atklāta nepārtikas un iepakotās pārtikas preču zona, kas pārveidota tā, lai mūsu pircējiem vēl vairāk atvieglotu iepirkšanās procesu un padarītu to vēl aizraujošāku. Turklāt iepakotās pārtikas preču zona tika ne tikai pārveidota, bet arī ievērojami paplašināta.
Nozīmīgās rekonstrukcijas laikā tika veikti nodaļu apvienošanas un pārveidošanas darbi, kur mājsaimniecības nodaļa ieguva plašu izvietojumu un jaunus preču izvietojuma risinājumus.
Tika mainīts arī rotaļlietu nodaļas izvietojums, tādējādi padarot šo vietu vēl draudzīgāku un pievilcīgāku ikvienam, jo īpaši bērniem. Tagad tajā atrodas arī neliels bērnu rotaļu laukums, kur viņiem plunčāties bumbiņu baseinā, spēlēties ar Lego vai skatīties aizraujošas multfilmas, kamēr vecāki netraucēti bauda iepirkšanās priekus.
Arī kosmētikas nodaļa ir ieguvusi jaunu tēlu; šoreiz ir īpaši padomāts par vīriešiem, kuriem ir atvēlēts savs iepirkšanās stūrītis, kā arī īpaša uzmanība veltīta dāmām, kurām šajā nodaļā ir sagādāti jauni patīkami pārsteigumi, kas padarīs viņu iepirkšanās procesu daudz interesantāku un patīkamāku.
Drīzumā sāksies tirdzniecības centra Alfa Rimi hipermārketa otrā rekonstrukcijas kārta, kad īpaša uzmanība tiks pievērsta tieši svaigās pārtikas zonai, tādējādi to padarot vēl pievilcīgāku un atraktīvāku mūsu pircējiem, kā arī veikalā plānots atvērt nelielu kafejnīcu, kurā pircēji varēs izbaudīt mūsu pašu konditorejas gardumus.Izveidotais jaunais bērnu rotaļu laukums tirdzniecības zālē Rimi veikalā
 


Populārākie raksti