Tirdzniecības centrā „Ostmala“ durvis vēris optikas salons „Outlet Optika“

12. Maijs, 2016
   

Tirdzniecības centrā „Ostmala” durvis vēris optikas salons „Outlet Optika”. Kopš šī brīža liepājniekiem būs ērti apvienot ikdienas iepirkšanos lielveikalā, un tepat vienuviet salonā „Outlet Optika” saņemt pilnvērtīgu redzes aprūpes servisu, tostarp – izvēlēties kvalitatīvas optikas preces no plašā piedāvājuma. 

 

Optikas saloni „Outlet Optika” nodrošinās liepājniekus ar pilnvērtīgu redzes pārbaudi, visa veida briļļu izgatavošanu, piedāvājumu kontaktlēcu lietotājiem, kā arī plašu saulesbriļļu klāstu. Briļļu un saulesbriļļu piedāvājums, kas šeit atrodams, vien pirms dažiem gadiem Eiropas modes metropolēs tika piedāvātas kā jaunākās kolekcijas, bet tagad „Outlet Optikā” ir pieejamas ar līdz pat 70% lielu atlaidi. 

Šobrīd liepājnieki var baudīt „Outlet Optika” īpašo piedāvājumu un saņemt 60% atlaidi īpaši izmeklētam un plašam saulesbriļļu piedāvājumam. 

 

Latvijā kopumā ir seši optikas saloni „Outlet Optika” – pa vienam Liepājā, Siguldā un četri Rīgā. Daudzskaitlīgās veikalu izkārtnes, kas skanīgo nosaukumu „outlet” piedēvējušas sev, ne vienmēr apliecinās pircējiem tās dotās cerības. Nereti šajos veikalos pircēji ierauga preces, kas rada ne vien šaubas par piederību jebkādam pasaules zīmolam, bet klaji maldina patērētāju, jo vārda „outlet” patiesā nozīme neattaisnojas un precei piedēvēta nesamērīga cena. Tieši tādēļ, apvienojot skanīgo vārdu „OUTLET” ar tik pat skanīgo „OPTIKA”, tika radīts optikas „outlet” salonus, kas agresīvi un pārliecinoši aizstāv „outlet” būtību un pauž: tikai kvalitatīvas, tikai pasaulē vadošo dizaineru darinātas zīmolu brilles un saulesbrilles ar līdz pat -70% atlaidi no kolekciju sākuma cenas. Šeit pieejamas Tommy Hilfiger, HUGO BOSS, MARC BY MARC JACOBS, Laura Biagotti, Fiorucci, Guess, Roberto Cavalli, VERSACE 1969, Bikkembergs un daudzu citu zīmolu brilles un saulesbrilles. 

 

 

 


Populārākie raksti