Tirdzniecības centrā "Vivo centrs" atvērts veikals "Super Action"

17. Maijs, 2016
Novērtējot jelgavnieku pieprasījumu, tirdzniecības centra Vivo centrs telpās durvis vēris jaunsSuperAction veikals.
VeikalsVivo centrā, Katoļu ielā 18, ir nu jau otrais Jelgavā, un tas piedāvā vairāk kā 10 000 preču plašu klāstu, tajā skaitā,preces sadzīvei, skaistumam, atpūtai, hobijiem, bērniem, kā arī mājas mīluļiem, par ļoti draudzīgām cenām. 
 
“Esam gandarīti par iespēju atvērt jau otru veikalu Jelgavā. Jelgavniekiem mēs esam pazīstami jau kopš 2009. gada,  kad Latvijā tika atvērts pēc kārtas otrais tīkla veikals. Kopš tā laika mēs esam krietni izauguši, un veikalam Vivo centrā būs jauns un atšķirīgs koncepts, ” stāsta direktors Eelco Muuurlink. 
 
Uzņēmums nemitīgi seko līdzi jaunākajām modes tendencēm, tādēļ SuperAction iespējams iegādāties daudz pasaulē populāro preču. Līdzās bagātīgajam produktu klāstam SuperAction vienmēr rūpējas par to, lai veikala klientiem tiktu piedāvātas tīkamas cenas. Arī jaunatvērtajā veikalā divas reizes mēnesī pircēji būs aicināti iepazīties ar aktuālajām atlaidēm, kuras tiek publicētas reklāmas avīzē, kā arī tiek piedāvātiizdevīgi atlaižu kuponi.
 
Jaunā veikala darba laiks darbdienās un sestdienāsir no plkst. 9.00 līdz 20.00, svētdienās no 10.00 līdz 20.00.Pircēju ērtībai preces iespējams iegādāties arīinterneta veikalā www.super-action.lv. 
 
Par SIA SuperAction:
SIA SUPER ACTION2008. gadā Latvijā dibinājis holandiešu uzņēmējs Antonius Mūrlinks. Šobrīd uzņēmumam pieder 14 veikali: 6 veikali Rīgā, 2 veikali Jelgavā un pa vienam: Daugavpilī, Aizkrauklē, Madonā, Liepājā, Bauskā, Saldū.
 
 
 

Populārākie raksti