Tirdzniecības centrs “Ostmala” sociālam aprūpes centram “Iļģi” dāvina kino vakarus katru dienu

19. Decembris, 2017

Laura Bērziņa, Rimi tirdzniecības centru mārketinga vadītāja: “Svētku laiks ir brīdis, kad mēs vairāk piedomājam par tiem cilvēkiem, kuri savu ikdienu pavada nevis savas mājas siltumā, bet gan kādā sociālā aprūpes namā. Māju sajūta, lai kur arī neatrastos, ir ļoti svarīga, tāpēc šī labdarības projekta ietvaros sociālā aprūpes centram “Iļģi” dāvināsim lielu, skaistu televizoru. Mēs paši zinām arī no savas ikdienas, ka pulcēšanās pie mīļākās TV pārraides, filmas vai seriāla var būt ilgi gaidīts mirklis. Turklāt, ja TV lielums pārspēj skatītāja gaidas, tad šis mirklis TV priekšā var kļūt par gluži vai kino apmeklējumu. Un to arī mēs vēlamies “Iļģi” iemītniekiem uzdāvināt – unikālus kino vakarus katru dienu!”

 “Jā, svētki vienmēr ir gaidīti, un liels prieks, ka lielāki un mazāki uzņēmēji šajā laikā jo īpaši aktīvi sarosās. Šajā laikā gaisā virmo īpaši pacilāta noskaņa, mūs apciemo vairāk viesu kā ierasts ikdienā, un mums par to liels prieks!  Jāsaka liels paldies tirdzniecības centra “Ostmala” pārstāvjiem par šādu iniciatīvu – dāvināt jaunu 49 collu televizoru. Tā patiešām ir vērtīga dāvana, jo ap to ik dienas pulcējas lielākā daļa “Iļģi” iemītnieku. Tas ir tāds skaists žests no tirdzniecības centra puses, par ko pateicīgs būs ikviens,” pateicībā stāsta valsts sociālā aprūpes centra “Kurzeme” filiāles “Iļģi” vadītāja Gita Babajana , uzsverot to, ka sadarbība ar t/c “Ostmala” jau ir bijusi arī iepriekš, un liels prieks, ka tā turpinās arī šogad.

Tirdzniecības centra Ostmala labdarības projekts tiek īstenots sadarbībā ar Rimi Latvia, kas pansionātam dāvās gardu svētku cienastu, kā arī  SIA Samsung Electronics Baltics, kas piedāvā  inovatīvas tehnoloģijas, ik dienu stiprinot nepārspēto līderību televizoru  nozarē.

Tirdzniecības centrs Ostmala ir viens no senākajiem tirdzniecības centriem Liepājā. Laiku gaitā tas ir kļuvis nu jau par liepājnieku un pilsētas viesu iecienītāko veikalu, kur vienkopus vairāk nekā 30 tirdzniecības vietās ikviens var sev atrast nepieciešamāko kā ikdienai, tā arī svētku reizēm. Ostmala nav tikai tirdzniecības centrs – tā ir vieta, kur uz brīdi apstājas laiks, kur sapņi kļūst par realitāti, vieta, kur dzimst radošas idejas un satiekas īstie cilvēki.


Populārākie raksti