Tirdzniecības centrs Vivo centrs aicina ziedot skolas preces trūkumā nonākušajām ģimenēm

20. Augusts, 2018
25. augustā tirdzniecības centrs Vivo centrs sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību rīko īpašu labdarības akciju Atnes, uzdāvini un iepriecini.

Akcijas laikā bērniem no trūkumā nonākušajām ģimenēm palīdzēsim uzsākt skolas gaitas.

Labdarības akcijas ietvaros jelgavnieki tiek aicināti ziedot skolas somas, zīmuļus un pildspalvas, krāsas un otas, penāļus, burtnīcas – visu, kas nepieciešams kā pirmklasniekam, tā arī citu klašu skolēniem.

Laura Bērziņa, tirdzniecības centra Vivo centrs mārketinga vadītāja: “Ar akcijas Atnes, uzdāvini un iepriecini starpniecību mēs dodam iespēju jelgavniekiem palīdzēt tām ģimenēm, kurām ikdienā neklājas viegli, turklāt sarūpēt skolas preces saviem bērniem nemaz nav tik vienkāršs uzdevums. Palīdzību, lai skolas gaitas uzsāktu bez raizēm, gaida vismaz 50 bērni. Mēs ticam, ka, ja katrs jelgavnieks atnesīs un uzdāvinās kaut vienu skolai nepieciešamo preci, akcijas mērķis tiks sasniegts – Jelgavā būs par desmitiem laimīgāku bērnu vairāk.”

Agita Kraukle, Pārtikas bankas Paēdušai Latvijai vadītāja: “Labdarības projekts Paēdušai Latvijai palīdz trūkumā nonākušām ģimenēm ar pārtikas pakām, taču bieži vien rudenī mēs redzam situācijas, ka šajās ģimenēs vecākiem nepietiek līdzekļu, lai bērniem varētu sagādāt visu, kas nepieciešams skolai. Sarūpējot kaut nelielu palīdzību mācību gada sākumā, šiem bērniem sirsniņas būs priecīgākas, kas ļaus arī labāk iekļauties skolēnu vidū. Mēs arī aicinām vecākus ar saviem bērniem pārrunāt attiecības ar līdzcilvēkiem, mācīt empātiju un atcerēties, ka palīdzēt otram – tā ir laba sajūta un labs darbs.”

Akcija tiek rīkota sadarbībā ar Jelgavas radošo domu un darba centru Svētelis, kas akcijas laikā cer gūt atbalstu vismaz 50 bērniem. Labdarības akciju atbalsta arī veikalu tīkls Rimi, kā arī grāmatnīca Globuss, kas bērniem sarūpēs zīmola Stabilo pildspalvas.

 

Akcija notiks 25. augustā, laikā no plkst. 10:00-20:00, tirdzniecības centrā Vivo centrs, Katoļu ielā 18.

 

Par Latvijas Samariešu apvienību:

Biedrība Latvijas Samariešu apvienība (LSA) ir brīvprātīga, neatkarīga, kompetenta, inovatīva, dinamiska un uz praktisku rīcību orientēta sabiedriskā labuma organizācija, kuras devīze ir Palīdzēt dzīvot. Latvijā Samariešu apvienība ir viena no lielākajām nevalstiskajām organizācijām. Samariešu apvienība ir sertificēta kā daudzu sociālo pakalpojumu sniedzējs, ārstniecības un izglītības iestāde. LSA piedāvā daudzus sociālus, medicīniskus un apmācības pakalpojumus, kas klientiem ir pieejami gan ar pašvaldību vai darba devēju līdzdalību, gan arī individuāli.


Populārākie raksti