Tobago notiks Vīriešu dzīvesstila diena kopā ar Rīgas Dinamo

14. Aprīlis, 2010

Šo sestdien, 17. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 17.00, turpinot iepriekšējā nedēļā aizsākto skaistuma un veselības tēmu, tirdzniecības centrā Tobago risināsies Vīriešu dzīvesstila diena, kuras ietvaros visi ventspilnieki varēs saņemt vēl nebijušas bezmaksas konsultācijas par vīriešu skaistumkopšanu un izveidot pavasarīgas frizūras, kā arī apspriesties pie makšķerēšanas un medību lietpratējiem un mēroties spēkiem galda hokejā ar Rīgas Dinamo kluba spēlētājiem Tomu Hartmani un Miku Indrašisu.

Vīriešu dzīvesstila diena sāksies jau plkst. 11.00, kad t/c Tobago kungi un jaunskungi varēs konsultēties pie nozares profesionāļiem un uzzināt jaunākās vīriešu kosmētikas pavasara modes tendences. Jebkurš ventspilnieks, kurš vēlēsies iegūt jaunu un modernu frizūru, to varēs izdarīt absolūti par brīvu pie pieredzējušajiem zīmola AVON frizieriem.

Sporta, īpaši hokeja, līdzjutējiem būs vienreizēja iespēja visas dienas garumā uzspēlēt galda hokeju kopā ar Rīgas Dinamo kluba spēlētājiem Tomu Hartmani un Miku Indrašisu, kopā nofotografēties un saņemt ekskluzīvus autogrāfus. Savukārt plkst. 13.00 visi izēdāji varēs pulcēties, lai piedalītos rīkotajās Rīgas Dinamo jaunāko produktu – čipsu un desiņu ar sieru – ēšanas sacensībās.

Tanī pat laikā t/c Tobago darbosies veikalu "Pie Kuzmiča" un "Ieroči" ekspertu stūrītis, kur gan esošie, gan topošie makšķernieki un mednieki varēs iegūt visu jaunāko informāciju par makšķerēšanas un medību lietām.

Turklāt par godu Vīriešu dzīvesstila dienai t/c Tobago nomnieki apmeklētājiem ir sarūpējuši īpašus piedāvājumus un praktiskus pārsteigumus. Savukārt par priecīgu gaisotni un labsajūtu sestdien gādās pasākuma kurators Juris un DJ Maxi.
 


Populārākie raksti