T/p Alfa četri talantīgi pavāri veidos Rimi 15 gadu jubilejas torti

03. Novembris, 2011

Par godu Rimi 15. dzimšanas dienai šo sestdien, 5. novembrī, Rimi hipermārketā t/p Alfa no pl. 11 līdz 13 pavāri Mārtiņš Sirmais, Rihards Frīdenbergs – Kalniņš, Lapsa (Liene Tomsone) un Rimi šefpavārs Normunds Baranovskis gatavos 60 kg smago Rimi jubilejas torti “Četri gadalaiki”, kuru varēs novērtēt un bez maksas nobaudīt Rimi klienti.

“Katram no mums ir savs iemīļotākais gadalaiks, ar kuru asociējas kādas īpašas garšas, smaržas vai ēdiens. Jau ierasts, ka plaukstoši ziedi visbiežāk tiek asociēti ar pavasari, dažādas ogas vēsta par vasaru, bet, kad redzam ķirbi, mēs zinām – krāsainais rudens ir klāt, savukārt kanēļa un karameļu smarža atgādina par Ziemassvētku tuvošanos. Gatavojot lielo Rimi jubilejas torti, mēs tajā vienkopus ietversim un uzbursim gan pavasarim un vasarai, gan arī rudenim un ziemai raksturīgās garšas. Plānots, ka tortes kopējais svars būs aptuveni 60 kg, kur katrs no gadalaikiem svērs 15 kg,” par tortes ideju stāsta Rimi šefpavārs Normunds Baranovskis.

Katrs no pavāriem gatavos savu tortes daļu, mēģinot ar dažādiem produktiem un garšām uzburt sajūtu par kādu no četriem gadalaikiem: Rihards Frīdenbergs – Kalniņš ceps “pavasara torti”, Normunds Baranovskis – “vasaras torti”, Lapsa (Liene Tomsone) – “rudens torti”, savukārt Mārtiņš Sirmais – “ziemas torti”.

Sestdien Rimi hipermārketā t/p Alfa varēs ne tikai vērot Rimi jubilejas tortes cepšanas procesu un to pēc tam nobaudīt, bet arī piedalīties Rimi 15. dzimšanas dienas loterijas galvenās balvas izlozē, kurā kāds no laimīgajiem saņems virtuves mēbeles no Ripo Ls 1000 vērtībā.

 

Citas aktivitātes

Savā 15. dzimšanas dienā Rimi īstenojis arī kādu unikālu un līdz šim Latvijā vēl nenotikušu aktivitāti sociālo tīklu lietotājiem, no 1. līdz 4. novembrim ikvienam piedāvājot iesaistīties interaktīvā Rimi dzimšanas dienas balvu meklēšanā. Lai piedalītos šajā aktivitātē, Twitter lietotāji katru dienu ir aicināti rakstīt savus novēlējumus Rimi dzimšanas dienā, savai ziņai pievienojot atslēgvārdu jeb haštagu #Rimi15. Katrs ierakstītais haštags sūta ziņu Rimi apslēpto dāvanu kartei (http://15.www.rimi.lv), tādējādi pietuvinot apslēpto dāvanu punktus kartē arvien tuvāk un tuvāk līdz tie ir atklāti.

Rimi dzimšanas dienas aktivitāte ir guvusi lielu sociālo tīklu lietotāju atsaucību, jo pirmajās divās akcijas dienās haštags #Rimi15 Twitter pieminēts 1168 reizes, savukārt balvu meklēšanā Rīgas ielās devušies vairāk par 60 dalībniekiem.

No otrdienas līdz ceturtdienai punktos paslēptas 14 dāvanas, savukārt 15. dāvana tiks izspēlēta piektdien, kad būs jādodas galvenā balvas – ledusskapis pilns ar gardumiem no Rimi – meklējumos.

 

Par godu savai jubilejai Rimi sarūpējis vēl kādu dāvanu saviem lojālajiem klientiem. Turpmāk, iepērkoties Rimi veikalos ar Mans Rimi karti, pircēji savā dzimšanas dienā un vārda dienā saņems:
15% atlaidi visām kūkām, tortēm, kliņģeriem;
15% atlaidi visiem Rimi hipermārketu kulinārijas izstrādājumiem (šis piedāvājums spēkā tikai Rimi hipermārketos);
15% atlaidi visiem alkoholiskajiem dzirkstošajiem vīniem.

Rimi dzimšanas dienas ietvaros laikā no 1. līdz pat 14. novembrim Rimi kasēs iespējams iegādāties arī airBaltic ceļojumu kuponus Ls 29, Ls 37 un Ls 44 vērtībā lidojumu rezervēšanai laika posmā no 2012. gada 10. janvāra līdz pat 31. maijam, kā arī ceļojumu aģentūras FTB Latvia ceļojumu ar prāmi un SPA apmeklējumu.

Vēlam visiem klientiem priecīgu iepirkšanos Rimi veikalos un Rimi dzimšanas dienas svinēšanu!

 


Populārākie raksti