Trūcīgām ģimenēm kampaņā Paēdušai Latvijai savāktas vairāk nekā 7 tūkstoši pārtikas pakas

18. Oktobris, 2016

Pateicoties Latvijas iedzīvotāju nesavtībai un rūpēm par līdzcilvēkiem, 14. oktobrī labdarības kampaņā Paēdušai Latvijai Rimi veikalos lielākajās Latvijas pilsētās tika savāktas 7080 pārtikas pakas, kas nokļūs pie vairāk nekā 1900 trūkumā nonākušo ģimeņu. Akcijas organizatori – lielveikalu tīkls Rimi un Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka Paēdušai Latvijai – no sirds pasakās ikvienam dalībniekam. 

“Rudens drēgnumā vairāk nekā jebkad gribas siltu maltīti, tāpēc no sirds pateicamies ikvienam, kurš atsaucās mūsu lūgumam piepildīt pārtikas paku trūkumā nonākušo ģimeņu atbalstam. Šīs paciņas nonāks pie tām Latvijas ģimenēm ar bērniem, senioriem un invalīdiem, kuri dažādu apstākļu dēļ ir nonākuši trūkumā, taču birokrātisku šķēršļu dēļ grūta dzīves posmā nevar saņemt sociālo palīdzību,” saka Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

Pārtikas banka Paēdušai Latvijai darbojas jau septīto gadu. No šī gada par partneri kļuvis lielveikalu tīkls Rimi, kur šāda veida akcija noritēja jau otro reizi.

“Ikdienā ikviens no mums rūpējas par savu ģimeni un tuviniekiem, bet šī kampaņa deva iespēju sniegt palīdzīgu roku arī tiem līdzcilvēkiem, kuri ir nonākuši trūkumā un kuriem nepieciešams atbalsts. Rimi regulāri ziedo pārtikas produktus pārtikas bankai Paēdušai Latvijai un jau otro reizi aicināmājām tajā iesaistīties arī pircējus, pārliecinoties, ka visi kopā mēs spējam paveikt vēl vairāk. No sirds pateicamies ikvienam dalībniekam par iesaistīšanos – pircējiem, brīvprātīgajiem palīgiem un pārtikas bankas komandai – par nesavtību un labo darbu,” teic Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Pārtikas pakā pircēji tika aicināti ievietot produktus ar ilgu derīguma termiņu. Visbiežāk pakās pircēji bija izvēlējušies ievietot makaronus, auzu pārslas un cepumus.

Pārtikas pakas tiek nodrošinātas, pateicoties uzņēmumu un Latvijas iedzīvotāju ziedojumiem, kā arī daudziem brīvprātīgajiem atbalstītājiem. Viena ģimene no pārtikas bankas var saņemt līdz 6 pakām gada laikā. 2015. gadā palīdzība tika sniegta vairāk nekā 15 tūkstošiem trūkumā nonākušajiem Latvijas iedzīvotājiem – aptuveni 2143 cilvēkiem mēnesī. Pateicamies ikvienam atbalstītājam un ziedotājam!


 


Populārākie raksti