Tukumā durvis vēris otrais Supernetto veikals

14. Maijs, 2010

Turpinot iesākto darbu pie jauniem veikalu projektiem, Rimi Latvia paplašina veikalu tīklu ar 57. zemo cenu veikalu Supernetto, kas 14.maijā, plkst. 10:00, durvis vēra Tukumā, Meža ielā 28. Turklāt šis ir otrais zemo cenu veikals Supernetto tieši šajā pilsētā.

“Ņemot vērā pircēju interesi par ērtu un patīkamu iepirkšanos veikalā ar zemākajām ikdienas cenām pilsētā, atvērsim Tukumā jau otro Supernetto veikalu. Tas būs nedaudz plašāks, bet tikpat moderns kā pārējie Supernetto veikali, piedāvājot iegādāties kvalitatīvus, ikdienā nepieciešamus produktus par izdevīgām cenām. Ceram, ka tukumnieki šo iespēju novērtēs un veikals kļūs par vienu no iecienītākajām iepirkšanās vietām” saka Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

Jaunatvērtajā veikalā pircējus gaidīs plašs preču sortiments (1800 vienības) un zemākās cenas pilsētā ik dienu. Veikala atvēršanas dienā pirmos pircējus gaida patīkams pārsteigums no Fazer maiznīcas Druva. Tāpat šajā dienā ikvienam veikala pircējam bez jau 80 akciju preču piedāvājumiem, ir vēl seši tieši šim veikalam veidoti īpašie piedāvājumi.
Līdz ar jaunā Supernetto atvēršanu ir radītas 15 jaunas darba vietas, daļa no darbiniekiem ir strādājuši kādā no Rimi Latvia veikaliem, daļa uzņēmumam pievienojušies nesen.

Veikala darba laiks katru dienu būs no 8:00 līdz 22:00.
 


Populārākie raksti