Turpinās pieteikšanās Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu dienai

13. Marts, 2018

Šogad Rimi Bērnu dienu atklās Ģimeņu skrējiens ar jaunu 4,2 km garu trasi pašā Rīgas centrā. Jaunais trases maršruts sestdienas rītā vedīs pāri Vanšu tiltam, gar Brīvības pieminekli un uz finiša taisni cauri Vecrīgai. Ģimeņu skrējienā aicināti piedalīties visa vecuma bērni bez vecuma ierobežojuma kopā ar ģimeni, radiem vai draugiem. Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienā tiks veikta arī laika kontrole un pēc skrējiena visiem dalībniekiem būs pieejamas ne tikai finišētāju medaļas un somiņas ar spēcinošiem našķiem, bet mājas lapā būs pieejams arī diploms ar rezultātu.

Tūlīt pēc Ģimeņu skrējiena starti tiks doti Rimi Bērnu dienas mazajām trasītēm un aktivitātēm. No plkst. 11.00 uz kārtīgu izskriešanos un izzinošām aktivitātēm tiek aicināti jaunie skrējēji līdz 12 gadu vecumam. Šogad skriešanas trasītes 11. novembra krastmalā saglabāsies 300 m un 600 m garumā, bet paši mazākie bērni līdz 3 gadu vecumam ir aicināti uz šķēršļu trasīti "Mazie". Katru gadu pasākumā lielākā dalībnieku grupa ir vecumā no 5 – 8 gadiem, tādēļ organizatori arī šogad parūpējusies, lai gados mazākie skrējēji skriešanas trasēs varētu doties pieaugušo pavadībā. Paralēli skriešanas trasītēm visas dienas garumā 11. novembra krastmalā visu vecumu dalībniekiem būs iespējams iesaistīties radošās un izzinošās aktivitātēs.

Dalība Rimi Bērnu dienas skrējienos un aktivitātēs, izņemot Ģimeņu skrējienu, ir bez maksas. Dalības maksa Ģimeņu skrējienā par vienu skrējēju ir 4,00-5,00 EUR, atkarībā no pieteikto dalībnieku skaita. Taču dalībnieki tiek aicināti pieteikties laicīgi, jo dalībnieku limits aktivitātēm 11. novembra krastmalā būs 10 000 dalībnieku, savukārt Ģimeņu skrējienam 5 000 dalībnieku.

Rimi Bērnu dienas tradīcija aizsākās 2013. gadā kā pavisam neliela aktivitāte vecākiem ar bērniem. Šo gadu laikā Rimi Bērnu dienas popularitāte ir ievērojami augusi, vislielāko dalībnieku skaitu sasniedzot pērn 2017. gadā, kad uz dažādām skriešanas aktivitātēm pulcējās jau vairāk par 10 000 dalībnieku. Sagaidāms, ka šogad pasākuma popularitāte tikai augs, ļaujot 19. maijā pasākumā iesaistīties jau vismaz 12 000 jauno skrējēju un viņu ģimenēm.

Reģistrācija Rimi Bērnu dienai

Rimi Bērnu dienas visām distancēm iespējams reģistrēties Lattelecom Rīgas maratona mājas lapā http://www.lattelecomrigasmaratons.lv/lv/rimi-bernu-diena/. Bērnus pasākumam jāpiesaka pieaugušajiem, kas 19. maijā plāno piedalīties un varēs uzraudzīt bērnu Rimi Bērnu dienas skrējienos un aktivitātēs.

Starta numurus visām mazajām trasītēm, kas norisināsies bez laika kontroles, reģistrēto dalībnieku vecāki un ģimenes locekļi no 3. līdz 18. maijam, uzrādot reģistrācijas brīdī saņemto apstiprinājuma vēstuli, varēs izņemt reģistrācijas brīdī izvēlētajā Rimi veikalā vai Lattelecom Rīgas maratona EXPO 18. maijā. Piesakoties vecāki tiek aicināti pārdomāti izvēlēties sev ērtāko mazo distanču starta numura saņemšanas vietu, jo starta numurus varēs izņemt tikai izvēlētajā Rimi. Taču šogad to būs iespējams izdarīt 14 Rimi veikalu Info stendos – Rīgā, Ogrē, Kauguros, Salaspilī vai Siguldā. Savukārt Ģimeņu skrējiena starta numuri būs aprīkoti ar īpašu laiku mērīšanas čipu, tādēļ tos izņemt būs iespējams tikai Lattelecom Rīgas maratona EXPO 18. maijā.


Populārākie raksti