Tuvojas Labestības dienas noslēguma koncerts

16. Maijs, 2013

26.maijā norisināsies Rimi, LNT, Swedbank, un Ziedot.lv organizētās labdarības akcijas Labestības diena noslēgums. Visas dienas garumā ikviens interesents tiek aicināts piedalīties radošās aktivitātēs pie Kongresa nama vai sekot līdzi tiešraidēm kanālā LNT. Pēc aktīvi pavadītas dienas Latvijā iemīļoti mūziķi un grupas dāvās sirsnīgu Labestības dienas noslēguma koncertu. Tiekamies Labestības dienas noslēguma pasākumā 26.maijā pie Kongresu nama no 10:00 un vakarā 21:00 koncertā kanālā LNT!

Aktivitātes visas dienas garumā
Labestības dienas noslēguma pasākumā jau no 10:00 rītā visi Latvijas iedzīvotāji ar labām domām tiek aicināti doties uz Rīgas Kongresu nama. Pie tā darbosies Ziedot.lv labestības tirdziņš, kurā pret ziedojumiem būs iespējams iegādāties dažādus suvenīrus kā krūzītes, našķus un citas lietas. Mazākie no apmeklētājiem varēs piedalīties bērnu grima darbnīcā, izklaidēties zīmēšanas studijā ar Laumiņas rezidences varoņiem. Būs atvērta Swedbank aktivitāšu zonu, radošā darbnīca, LNT raidījuma Labvakar, Latvija! komanda  darinās rotas, kā arī ikviens varēs lēkāt piepūšamajās atrakcijās. Turpat pie Kongresu nama visas dienas garumā darbosies arī Asinsdonoru centra punkts. Paralēli dienas aktivitātēm uzstāsies Samanta Tīna, Pēteris Upelnieks, Pasaku nams, bērnu popgrupa Kukaiņi, Baumaņu ģimene no šova Dziedošās ģimenes, Čigānzēnu kvartets un daudzi citi.

Noslēguma koncerts
26. maija vakarā, plkst. 21:00 LNT tiešraidē varēs vērot Labestības dienas noslēguma koncertu. Tajā uzstāsies Dons, grupas Musiqq, Ladie’s Sweet, PeR, Rēzeknes Zaļo pakalnu koris, Jānis Stībelis, Intars Busulis, Kārlis Lācis, Ilze Ķuzule-Skrastiņa un citi iemīļoti mākslinieki. Šī koncerta laikā ikvienam būs iespēja aprunāties ar LNT studijā esošajām Latvijā cienītām personībām, zvanot uz labdarības tālruni 90006383 un ziedojot 1 Ls. Lai aprunātos ar ziedotājiem pie labdarības telefona, studijā atradīsies daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki, piemēram, Māris Grigalis, Jānis Auzāns, Regīna Devīte, Kristīne Garklāva, Valdis Melderis un citi.

Ikviens var palīdzēt Danielai staigāt, Jeļizavetai redzēt, Hugo Matīsam runāt un Jānim pilnvērtīgi dzīvot! Lai šie bērni dzīvotu, ir nepieciešami 30977 lati. Ikviens tiek aicināts ziedot visos Rimi un Supernetto veikalos, portālā Ziedot.lv, Swedbank internetbankā, filiālēs un bankomātos, kā arī zvanīt pa ziedošanas tālruni 90006383 (zvans 1 Ls).

 


Populārākie raksti