Ūdens dziedniecības centra izveidei nepieciešami vēl 25 000 Ls

21. Oktobris, 2010

Katru dienu Gaiļezera Bērnu slimnīcā ārstējas aptuveni 300 bērnu ar neiroloģiskām un psihiskām slimībām. Kā viena no efektīvākajām ārstniecības metodēm tiek uzskatīta ūdens terapija. Lai Gaiļezera bērnu slimnīcā izveidotu ūdens dziedniecības centru, nepieciešami vēl 25 000 Ls, tādēļ Bērnu slimnīcas fonds kopā ar draugiem šodien uzsāka labdarības akcijas Dzīvības ūdens noslēdzošo posmu. Ja tajā tiks savākti visi nepieciešamie līdzekļi, ūdens dziedniecība Gaiļezera bērnu slimnīcā būs pieejama jau nākamā gada pavasarī.

“Tā kā ūdens dziedniecības centra telpas bija traģiskā stāvoklī, bijām spiesti šo slimnīcas bloku pirms trīs gadiem slēgt. Taču tieši šī terapija ir ļoti svarīga, jo bieži ir kā alternatīva spēcīgu medikamentu lietošanai, ko bērnu ārstēšanā cenšas izmantot ar vien mazāk. Tāpat ūdens procedūras sniedz ievērojamus veselības uzlabojumus ne tikai smagi slimiem bērniem, bet arī tiek rekomendēta tikko dzimušajiem bērniņiem,” uzsver Evija Palčeja, Gaiļezera bērnu slimnīcas galvenā ārste.

“Ļoti ceram, ka akcijai būs nepieciešami tikai divi posmi, un jau pavasarī mazie pacienti varēs saņemt tik ļoti nepieciešamās ūdens procedūras. Tāpēc aicinu visus, kuriem ir iespēja, palīdzēt un kopā sasniegt mērķi – jaunu ūdensdziedniecības centru Bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem,” aicina Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Pavasarī ar Neatkarīgās Rīta Avīzes, Rimi un Supernetto atbalstu tika savākta puse – 25 tūkstoši, no nepieciešamajiem līdzekļiem. Lai savāktu visus nepieciešamos līdzekļus, akcijai Dzīvības ūdens pievienojas ar vien jauni atbalstītāji un tādi palīgi kā Radio 101, basketbola komanda Barons un PAA Vannas.

Basketbola komanda Barons akcijā piedalās ar īpašu devīzi “Ja ir mērķis, tad ir uzvara!”. Basketbola spēlēs komanda aicinās līdzjutējus atbalstīt ne tikai spēlētājus, bet arī Bērnu slimnīcu. Savukārt basketbola klubs par katru spēlēs iemesto trīs punktu metienu ziedos 1 LVL ūdensdziedniecības telpu renovācijai.


Basketbola kluba Barons pārstāvis pasniedz dāvanu - Barona bumbu -, lai turpmāko sezonu grozā labi krīt trīspunktnieki, par kuriem tiks ziedots 1 lats akcijai.


Lai akcijas mērķis tiktu sasniegts, Barona bumbu saņem arī Bērnu slimnīcas Gaiļezerā pārstāvji.


Barons basketbolisti un brālis Rimants atklāj labdarības akcijas otro posmu.

 


Populārākie raksti