Uzsāk ziedojumu vākšanas kampaņu

10. Augusts, 2020
10. augustā nodibinājums Ronald McDonald House Charities Latvija (RMHC) ar Rimi Latvia atbalstu uzsāk ziedojumu vākšanas kampaņu ar mērķi nodrošināt ārstu speciālistu konsultācijas bērniem.

Ikviens Rimi pircējs var palīdzēt nodrošināt ārstu speciālistu konsultācijas bērniem visā Latvijā, ziedojot kastītēs, kas izvietotas pie veikalu kasēm, ziedojot Mans Rimi lojalitātes karšu uzkrājumus vai veicot ziedojumu RMHC mājas lapā www.rmhc-latvia.lv.

Ronald McDonald House Charities Latvija vadītāja Zane Gedroviča: “Mobilā veselības aprūpes centra galvenā misija ir nogādāt  Bērnu klīniskās univeristātes slimnīcas ārstus pie bērniem tuvākos un tālākos reģionos - tuvāk pie bērnu mājām, un sniegt bezmaksas medicīniskās konsultācijas tiem bērniem, kuriem tas visvairāk ir nepieciešams. Tādā veidā mēs ģimenēm ar bērniem atvieglojam nokļūšanu pie ārsta un veicinām savlaicīgu iespējamo slimību diagnostiku. Mūsu darbs augstu tiek novērtēts lauku reģionos, kur trūkst bērnu ārstu - speciālistu vai arī ģimenēm dažādu iemeslu dēļ nav iespējams nokļūt pie ārsta Rīgā. Ziedojumu vākšanas akcija Rimi Latvija veikalos ir veids, kā līdzcilvēki visa Latvijā var atbalstīt mūsu darbu un palīdzēt nodrošināt kvalitatīvu primāro medicīnas aprūpi bērniem pat visattālākajās Latvijas vietās, jo kopā mēs varam paveikt vairāk!”

Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala: „ Ilgus gadus bērnu veselība un atbalsts tās stiprināšanai ir Rimi prioritāte. Kā zināms, savlaicīga diagnostika var palīdzēt novērst nopietnākas saslimšanas, tāpēc ir svarīgi, lai bērni arī Latvijas reģionos varētu saņemt kvalitatīvas un galvenais - bezmaksas BKUS speciālistu konsultācijas. Atbalstot šo kampaņu mēs kopā varam palīdzēt, lai bērniem lauku reģionos arī turpmāk būtu iespēja saņemt ārstu konsultācijas tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams.”

Ziedot kampaņai visos Rimi veikalos iespējams līdz 27.septembrim.

Par Ronald McDonald House Charities Latvija:

Mobilais veselības aprūpes centrs ir Ronald McDonald House Charities Latvija galvenā palīdzības programma. MVAC ir 12 metrus garš, moderns transporta līdzeklis, kas pielāgots diagnostisko un profilaktisko medicīnas pakalpojumu sniegšanai.

MVAC bez maksas var saņemt oftalmologa, pediatra, pulmonologa/alergologa, neirologa, bērnu endokrinologa, gastroenterologa, dermatologa un LOR konsultācijas, kā arī plašu izglītojošo programmu bērniem, vecākiem un vietējiem medicīnas speciālistiem. Vajadzības gadījumā speciālisti uztur kontaktus ar vietējiem ārstiem, kuru ziņā ir tālākā bērna ārstēšana un uzraudzība.

RMHC ir starptautiska labdarības organizācija, kura darbojas jau 40 gadus vairāk nekā 50 valstīs, tā rada un atbalsta programmas, kuru mērķis ir uzlabot bērnu veselību un labklājību. 2009. gadā Latvijā tika atvērta RMHC Latvija filiāle un MVAC aktīva darbība tika veiksmīgi uzsākta 2011. gadā. Tā darbība tiek nodrošināta tikai pateicoties ziedojumiem.


Populārākie raksti